Bimcell Sahur Paketi
Kampanyalar

Bimcell Sahur Paketi

2012 yılından itibaren mobil sektörde hizmet vermeye başlayan Bimcell operatörüyle tanışan herkes uygun fiyattan internete giriyor ve uygun fiyattan bol bol konuşma paketlerine sahip oluyor. Günümüzün vazgeçilmezi haline gelen Bimcell operatörü 2017 yılında düzenlemiş olduğu Bimcell sahur paketi kampanyasıyla birlikte kendi abonelerini sevindirmeye devam ediyor. Ülkemizdeki diğer operatörlere nazaran farklı bir sistem ile birlikte sahur paketi sunmakta olan Bimcell’de bugün sizlere nasıl Bimcell sahur paketinin yapılacağına dair önemli bilgiler vermek istedim. Her 10 kişiden 2 kişinin tercih ettiği operatör olan Bimcell operatöründe sahur paketi yapabilmek için SAHUR yazıp 5555’e göndermeniz yeterlidir. Sahur paketini sadece gece 02:00 ile sabah saati olan 06:00 arasında kullanabilirsiniz. Faturasız kullanıcılar bu kampanyadan herhangi bir ücret vermeden otomatik olarak faydalanabilirken, hattı kontörlü olan (TL) aboneler ise bu kampanyadan faydalanmak için son 48 saat içerisinde hatlarına yükleyecekleri 25TL sayesinde Bimcell sahur paketinden faydalanabilir.

Bimcell Sahur Paketi Nasıl Yapılır?

Bimcell operatöründe sahur paketini yapabilmek için SAHUR yazıp 5555’e göndererek bu kampanyadan faydalanabilirsiniz. Bimcell sahur paketi tamamen ücretsiz olup, sadece katılmak isteyen kontörlü abonelerin TL yüklemesi gerekmektedir. Yükleyeceğiniz TL’de herhangi bir kesinti söz konusu değildir. Faturalı kullanıcılar ise bu kampanyadan direk olarak faydalanabilmektedir, faturalı kullanıcılar sahur paketinden faydalanmak için ilk etapta SAHUR yazıp 5555’e göndermeleri yeterlidir.

Bimcell Kampanyaları Nelerdir?

Bimcell operatöründe diğer kampanyalardan faydalanmak istiyorsanız hattınıza her 20TL yüklemelerinizde otomatik olarak 500MB internet paketi ve 500 adet SMS hakkı tanımlanmaktadır. Sizlerde TL yükledikçe kazanmak istiyorsanız operatör tercihlerinizin arasında Bimcell’i bulundurmanız yeterlidir, yeni kampanyalardan haberdar olmak istiyorsanız alt kısıma yorum olarak E-posta adresinizi bırakmanız yeterlidir.

Yusuf Kalafat
Yusuf Kalafat

*sanki, benim için özel yaratmış.

Diğer paylaşımlar