Combat Arms Karakter  - Hesap Taşıma İşlemi
26 Kasım 2017

Combat Arms Karakter - Hesap Taşıma İşlemi

Bir zamanların efsane oyunlarından biri olan Combat Arms EU oyunu piyasaya çıkan benzer oyunların ve oyun içerisinde değişiklerinden dolayı aşırı derecede oyuncu kaybetmiştir. Oyuncu kaybetmesine en büyük etkenlerden olan oyun içerisinde değişiklere gidilmesidir. Yeni modların eklenmesi, yeni haritaların eklenmesi, önceden yerden toplayarak satın almış olduğumuz silahları şimdi GP ile çok kolaylıkla alınmasından dolayı oyunun artık eski tadı tuzu kalmamıştır.

Ayrıca Combat Arms EU oyunu tam anlamıyla bir değişikliğe giderek oyun satılmış ve farklı bir şirkete geçiş sağlanmıştır. Bununla beraberinde yine birçok oyuncu kaybeden Combat Arms eski düzene geri dönme çabalarına girmiş durumda. Yani kısacası Combat Arms, eski oyuncularını geri kazanmak için getirmiş olduğu yenilikleri kaldıracak ve eski düzeni geri getirmeyi hedeflemektedir.

Geçtiğimiz günlerde yanlış hatırlamıyorsam 22 Kasım 2017 tarihinde Combat Arms oyununda büyük bir bakım oldu ve bakım sonucunda hesaba giriş sistemi tamamen değişti. Daha önceden Launcher ile giriş yapabildiğimiz oyuna artık bir USERNAME oluşturarak giriş yapılmamızı istemektedir. Combat Arms oyununda 2017 yılında hesap taşıma ve karakter taşıma seçeneklerini sizlerde kullanarak yeni bir USERNAME oluşturarak oyuna giriş yapabilirsiniz. Peki, Combat Arms karakter taşıma işlemi nasıl yapılır? Karakterinizi taşımak istiyorsanız bunun için Launcher hesabınızın haricinde ek bir hesap daha oluşturmanız gerekmektedir. Daha sonrasında karakter taşıma yaparak tekrardan eski karakterinize kavuşabilirsiniz.

Ben Daha Önceden Hesap Taşıma Yaptım

Daha önceki güncellemelerde ve yeniliklerde hesap taşıma yaptıysanız son gelen güncelleme de tekrardan yeni bir hesap oluşturarak yeniden taşıma yapmanız gerekmektedir. 22 Kasım tarihinden itibaren tekrar taşıma yapmanız durumunda bir önceki Combat Arms karakterinize ve hesabınıza erişim sağlayabileceksiniz.

Combat Arms Hesap Taşıma İşlemleri

Gelelim asıl konumuza, Combat Arms hesap taşıma yapabilmek için aşağıdaki adımları tek tek uygulayınız.

  1. İlk olarak yeni bir hesap oluşturmanız gerekmektedir. Bunun için https://sign.valofe.com/sign/signup?site_code=combatarms adresine giderek buradan yeni bir hesap oluşturunuz. Hesap oluştururken 1 adet mail adresi girmenizi isteyecektir, mail adresinizi doğru giriniz ve ardından kayıt olduktan sonra mail adresinize gelen doğrulama linkine tıklayıp hesabınızı doğrulayınız.
  2. Buraya kadar herhangi bir sıkıntı yok ise bir sonraki adıma geçelim. Combat Arms hesap taşıma işlemlerinde Valofe hesabınızı oluşturduktan sonra https://accounts.nexon.net/account/login.html bu adrese giderek daha önceden Combat Arms hesabınıza nasıl giriş yapıyorsanız o bilgileri kullanarak giriş yapınız. Yani eski bilgilerinizi kullanarak https://accounts.nexon.net/account/login.html adresine giriş yapınız.
  3. Daha sonrasında http://profile.combatarms.nexon.net/en/migration sayfasına giderek burada yer alan CONTINUE işaretine tıklayıp transfer işlemini başlatabilirsiniz.

Transfer sayfasından karakterinizi taşıyabilir ve geçmiş transfer durumunuzu görebilirsiniz. Hesap taşıma & karakter taşıma işlemi ortalama 1 dakika kadar sürmektedir, daha sonrasında VALOFE hesabınızla Combat Arms oyununa tekrardan giriş yaparak oyuna erişim sağlayabilirsiniz.

Devletçilik ve İnkılapçılık Nedir?

Devletçilik ve İnkılapçılık Nedir?

12 Eylül 2017
Gizli Numaradan Arayanı Bulma

Gizli Numaradan Arayanı Bulma

07 Haziran 2017
Scorp Ücretli mi?

Scorp Ücretli mi?

23 Eylül 2017
Telefondaki Silinen Resimleri Geri Getirmek

Telefondaki Silinen Resimleri Geri Getirmek

04 Haziran 2017