Facebook Beğeni Hilesi Nasıl Yapılır?
07 Ağustos 2017

Facebook Beğeni Hilesi Nasıl Yapılır?

Facebookta gönderilerinizin beğeni sayısını artırmak ve arkadaş sayısını artırmak için başvurabileceğiniz bir kaç yol bulunuyor. Bunlardan biri takipçi satın almak. Çok düşük fiyatlardan yüzlerce takipçi satın alabilirsiniz. Böylelikle beğeni sayınız artar. Bununla birlikte bazı programlar indirerek de takipçi sayınızı artırmadan beğeni sayınızı çoğaltmanız mümkün. Ancak bunun gibi programların hesabınızı ele geçirdiğini ve kişisel bilgileriniz dahil mesaj, gönderi ve benzeri bilgilerinize sahip olduğunu unutmayın.

Facebook Durum Beğendirme Hilesi

Facebook için kullanacağımız beğeni hilesi programlarının bazıları ücretsizdir. Bazı ücretli programlar ise beğeni sayınızı artırmakla birlikte arkadaş sayınızı da artırır. Sizde bir program yükleyerek beğeni sayınızı artırabilirsiniz. Ancak program seçerken dikkatli olmalısınız. Şuan internette güvenli olarak sayılabilecek olan platformlardan biri olan Add Me Fast sayesinde sizlerde başkaların paylaştıklarını beğenerek kredi kazanabilir ve ardından kazandığınız bu krediler sayesinde kendi paylaştıklarınızın başkaları tarafından beğenilmesini sağlayabilirsiniz. İlk olarak kısaca sizlere Add Me Fast mantığı hakkında kısaca bilgi vereyim.

Facebook Beğeni Hilesi İçin Add Me Fast Kullanın

Add Me Fast Mantığı Nedir?

Add Me Fast platformu tamamen ücretsizdir, bu platforma kayıt olduktan sonra ilk etapta biraz kredi kazanmanız gerekmektedir. Sizler kredi kazanmaya başladıktan sonra daha sonradan kendi profilinizi kullanarak kendi profilinizde paylaştıklarınız Add Me Fast üzerinden paylaşarak bir nevi facebook beğeni hilesi yapmış olursunuz. Gelecek olan beğeni sayısı sizlerin kredi sayısına göre değişmektedir. Bu platformda kredi kazanmak için ilk olarak Kredi Kazan seçeneğini kullanmanız yeterlidir, buradan seçeceğiniz göreve göre kazanacağınız kredinin limiti de değişecektir. Ayrıca Add Me Fast için internette çeşitli hileler mevcut, bu hileleri araştırmanız sizler kolaylık sağlayacaktır.

Add Me Fast Güvenli Midir?

Evet, herkesin kullanmış olduğu bir platformdur. Kredi kazanma sistemi dışında diğer sistemlerde herhangi bir şekilde giriş yapmanız gerekmez, yani Add Me Fast sizden herhangi bir şifre talep etmez bunun için güvenli sistemler arasındadır.

Facebook'ta Hikaye Nasıl Paylaşılır?

Facebook'ta Hikaye Nasıl Paylaşılır?

13 Kasım 2017