Google Allo Nedir?
27 Ekim 2017

Google Allo Nedir?

Android kullanıcıların yeni vazgeçilmez uygulaması olmakta olan Google Allo uygulaması hakkında bilgiler paylaştık, peki bu Google Allo nedir? Android uygulamaları son zamanlarda oldukça fazla artmaktadır. Ayrıca sadece SMS uygulamasını kullanmak istemeyen telefon kullanıcıları mesajlaşma uygulamalarını indirmektedir. Bu uygulamaların başında ise Whatsaap uygulaması gelmektedir. Ama insanlar değişik uygulamaları da denemek isteyebilir bundan dolayı da Google Allo uygulamasını da indirip kullanabilirsiniz. Google Allo uygulaması da bir mesajlaşma uygulaması olmaktadır. Bu uygulamanın değişik özellikleri de vardır. Sizler de bu uygulamayı akıllı telefonlarınıza indirip deneyebilirsiniz. Zaman geçtikçe daha fazla mesajlaşma uygulaması gün yüzüne çıkmaktadır. Ama bu uygulamanın Google destekli olması da bir o kadar önemlidir. Bakalım bu uygulama kullanıcılarının son zamanlarda kullandığı diğer uygulamaların önüne geçebilecek mi?

İlerleyen günlerce ücretsiz olması beklenen uygulamalardan olan Google Allo uygulaması sayesinde sizlerde 2016 yılında daha hızlı mesajlaşmaya ve bedava olarak mesajlaşmaya hazır olun. Geleceğin en iyi uygulamalarından olmakta olan Google Allo uygulamasına gelecek olan özellikler ardından daha kullanışlı olması beklenilmektedir. Google Allo uygulaması hakkında merak ettiğiniz konuları bizlere iletmek için alt kısmı kullanabilirsiniz.

Google Allo Özellikleri Nelerdir?

Google Allo uygulamasıyla birlikte artık SMS göndermek, mesaj göndermek daha keyifli bir hale bürünmektedir. Google tarafından özel hazırlanmış olan çıkartmaları karşı tarafa göndererek anlık durum halinizi daha kolay ifade edebilirsiniz.

Bunun haricinde vurgun yapmak istediğiniz kısımları BÜYÜK HARFle yazmanıza gerek kalmayacak. Zaten bunun için Google Allo’da mevcut olan bir özellik sayesinde karşı tarafın gözüne soka soka kelimeleri diğer kelimelerin boyutlarına nazaran daha büyük harfle gönderebileceksiniz.

Akıllı yanıt özelliği sayesinde artık daha kısa sürede karşı tarafa cevaplarınızı aktarabileceksiniz. Bu özellik ile artık bir dokunuş ile daha önceden oluşturmuş olduğunuz yanıtları gönderebileceksiniz.

“Benim için gizlilik çok önemli birader, mesajlarım da bazen devlet sırrı paylaşıyorum.” diyorsanız o halde sizlerde Google Allo özelliklerinden olan gizli modunu kullanabilirsiniz. Google Allo Gizli Moda geçiş yaptığınız takdirde otomatik olarak mesajlarınız şifrelenir ve gizli modu kapattığınız takdirde mesajlarınız kalıcı olarak silinir.

Günlük Nedir? Türk Edebiyatındaki Temsilcileri

Günlük Nedir? Türk Edebiyatındaki Temsilcileri

11 Ağustos 2017
Anadolu'da Kurulan İlk Türk Beylikleri

Anadolu'da Kurulan İlk Türk Beylikleri

21 Eylül 2017
Vodafone Müşteri Hizmetlerine Direk Bağlan

Vodafone Müşteri Hizmetlerine Direk Bağlan

11 Kasım 2017
Codeigniter Framework Nedir?

Codeigniter Framework Nedir?

16 Mayıs 2017