Instagram Takipçi Arttırma Nasıl Yapılır?
03 Ağustos 2017

Instagram Takipçi Arttırma Nasıl Yapılır?

Şüphesiz instagram kullanan birçok kişi veya kurumsal firma takipçi sayısında K’lı ve M’li ifadeler yer almasını ister. Kısaca bahsetmek gerekirse K harfi bin, M harfi de milyonu ifade ediyor. Keşfet bölümünün köklü değişikliği sayesinde artık tanıyor olabileceğiniz ortak arkadaşları yada beğendiğiniz gönderilere benzerlerini size özel olarak gösterilmesi takipçi ve beğeni sayılarındaki artışa oldukça yarar sağlıyor. Aynı zamanda hikayeleriniz de keşfet bölümünde yer alarak çok daha fazla kişiye ulaştırabiliyorsunuz. Peki instagram’da takipçi attırma nasıl yapılır ?

Takipçi Arttırma Nasıl Yapılır ?

Hem gerçek hem de aktif İnstagram Türk takipçi, beğeni gibi ihtiyaçlarınız için SadeceOn her zaman yanınızda! En uygun fiyatlar ve kaliteli hizmet anlayışı ile sizleri bekliyor. Bot kullanıcıların paylaşımınızı beğenmesi yerine Türk takipçilerden beğeni alarak gerçek kullanıcılara hitap edebilirsiniz. İnstagram hesabınızın daha popüler olmasını ve daha fazla kitleye hitap etmesini istiyorsanız 10 Liradan başlayan fiyatlarla size sunulan bu fırsatlar https://www.sadeceon.com/Tags/instagram-turk-takipci linkinde. Siz de hemen tıklayarak bu hizmetlerden faydalanabilirsiniz!

Takipçi arttırma organik yollarla yapıldığı gibi ücretli yada ücretsiz olarak özel hazırlanan yazılımlar sayesinde de yapılabilmektedir. Organik takipçi arttırma bazen yavaş sonuçlar verebilirken, ücretli takipçi arttırma hızlı sonuçlar verir. Fakat ikisinin arasında çok iyi seçim yapmak gerekir. Aralarındaki farka aşağıda detaylı olarak yer vereceğiz.

Organik Takipçi Arttırma Nasıl Yapılır ?

Organik takipçi arttırma işlemi büyük bir hayran kitleniz veya duyurabileceğiniz bir web sitesi yoksa kendi imkanlarınız ile biraz yavaş işleyebilir. Bu eksikliği gidermek için gereksiz ve sık paylaşımlardan kaçının. Birden fazla fotoğraf veya video paylaşmayı toplu olarak tek sefer 10 adet paylaşımı destekleyen albüm özelliğinden yararlanın. Ayrıca popüler ve paylaşımınıza uygun etiketler kullanarak sizi takip etmeyen başka kullanıcılara da ulaşabilirsiniz.

Eğer bir kurumsal hesabınız varsa takipçi sayınızı arttırmak için yarışmalar düzenleyip takipçilerinize hediyeler dağıtabilirsiniz. Fakat bunu bir seferde sınırlı bırakırsanız takipçileriniz sizi kısa sürede bırakacaktır. Küçükte olsa hediye dağıtmaya devam edebilirsiniz. Takipçileriniz veya arkadaşlarınız ile mümkün olduğunca etkileşimde kalın. Onlardan yorum isteyin veya siz paylaşımlarına yorumlar yapın. Bu yöntemler ile keşfet bölümünde başkalarının karşısına çıkarak takipçi ve beğeni sayınızı arttırabilirsiniz.

Ücretli Takipçi Arttırma Nasıl Yapılır ?

Doğal yollarla takipçi sayınızın artışını beklemek istemiyor ve yüksek sayıda takipçi ihtiyacınız varsa özel yazılımlar ile sizlere aktif takipçi gönderim hizmeti sunan bayilerle iletişime geçebilirsiniz. Güvenliğiniz açısından sadece kullanıcı adınıza ihtiyaç duyan bayilerle çalışmanızı tavsiye ederiz. Kullanıcı adınız ve şifrenizi sizden isteyip hesabınıza ücretsiz takipçi göndereceğini belirten bayiler sizlere risk oluşturabilir.

Instagram Güvenlik Kodu Nasıl Alınır?

Instagram Güvenlik Kodu Nasıl Alınır?

29 Ağustos 2016
Instagram'da Takip Ettiklerim Sürekli Artıyor Sorunu

Instagram'da Takip Ettiklerim Sürekli Artıyor Sorunu

02 Ocak 2018
Instagram Hesabı Nasıl Dondurulur?

Instagram Hesabı Nasıl Dondurulur?

27 Ağustos 2016
Instagram İşletme Profili Nedir?

Instagram İşletme Profili Nedir?

02 Eylül 2016