Instagram

Instagram Yorum yapılmamış
Instagram Son Görülme Özelliği Nasıl Kapatılır?

2018 yılında en fazla kullanılacak özelliklerden biri de Instagram uygulamasının son görülme özelliğidir. 18.01.2018 tarihinde gelen güncellemeler ile beraber artık Instagram uygulamasında birçok kişi DM üzerinden birinin çevrimiçi olup olmadığını görebilir hale geldi. Instagram uygulamasında bugün merak edilen konulardan biri olan Instagram son görülme özelliği nasıl kapatılır konusu hakkında bugün sizlere bazı bilgiler vereceğim. Daha ..

Devamını Oku

Instagram Yorum yapılmamış
Instagram Repost Nasıl Yapılır?

Instagram uygulamasında ara, sıra denk gelmiş olduğumuz olaylardan biri olan Repost hakkında bilgi sahibi mi olmak istiyorsunuz? Instagram uygulaması şuan günümüzde en çok kullanılan uygulamalardan sadece biridir, Instagram uygulamasında Repost seçeneği ise son zamanlarda kullanılmaya başlanılan olaylardan biridir. Instagram’da Repost yapabilmek için bir tane uygulamadan yardım almanız yeterli olacaktır lakin Repost hakkında biraz bilgi vereyim. Repost seçeneği bir ..

Devamını Oku

Instagram Yorum yapılmamış
Instagram'da Takip Ettiklerim Sürekli Artıyor Sorunu

2017 seneyi ile beraber toplumsal basın devleri içinde bulunan Instagram uygulamasında bir takım sıkıntılar yaşanmaktadır. Bunun amaçlı ayrıntıları sizler amaçlı hazırlamış olduğumuz Instagram takip ettiklerim sürekli Çoğalıyor isimli yazımızda anlattık. Hemen beraber sizler amaçlı hazırlamış olduğumuz yazımıza göz atalım. 2017 senesi ile beraber en bir sürü seçim edilen toplumsal basın uygulamalarından bir tanesi meydana gelen ..

Devamını Oku

Instagram Yorum yapılmamış
Instagram Hesap Ekle Nedir?

Gelişen Instagram mobil uygulaması sayesinde sizlerde bir uygulama üzerinden birden fazla Instagram hesabınıza tekrardan giriş yapmak yerine sadece birkaç dokunuş ile hesap ekle seçeneğini kullanarak bütün hesaplarınızı bir uygulama üzerinden yönetebilirsiniz. Instagram uygulamasında hesap ekle seçeneği güncellemesi sonucunda birden fazla Instagram hesabınıza tekrardan giriş yapmak sorunundan kolaylıkla kurtulabilirsiniz. Instagram’da çoklu hesap seçeneğini kullanmak için hesap ..

Devamını Oku

Instagram Yorum yapılmamış

Instagram dünya üzerinde pek çok kullanıcıya sahip olan sosyal medya uygulamalarından biridir. Kısa sürede büyümekte olan Instagram uygulamasında bugün sizlere kısıtlı profil nedir konusu hakkında bilgiler vereceğim. Biliyoruz ki Instagram uygulaması dünya çapında kullanılan uygulamadır, kısa sürede büyüyerek herkesin ilgi odağı haline geldi. Bundan dolayı farklı milletler, farklı kültürlere sahip olan kişilerin de ilgi odağı ..

Devamını Oku