Merak Ettiklerim

Anasayfa » Archive by Category "Merak Ettiklerim"
İPhone Özelden Arama Nasıl Engellenir?

Günümüzde insanların ihtiyaçları ve gerekli olan bilgiler çeşitlenmektedir. Bunlardan bir yenisi de, özellikleri tam olarak çözülemeyen iPhone özelden arama nasıl engellenir bilgisi olacaktır. Üstün özellikler, pahalı olmasına rağmen üstün rağbet görmesi ve mükemmel kendine has özellikleriyle ön plana çıkmayı daima bilen IPhone üzerinden gizli numaraları engelleme özelliği henüz yoktur. Ancak bu duruma, operatörler çözüm getirmiştir. ..

Devamını Oku

Combat Arms Karakter - Hesap Taşıma İşlemi

Bir zamanların efsane oyunlarından biri olan Combat Arms EU oyunu piyasaya çıkan benzer oyunların ve oyun içerisinde değişiklerinden dolayı aşırı derecede oyuncu kaybetmiştir. Oyuncu kaybetmesine en büyük etkenlerden olan oyun içerisinde değişiklere gidilmesidir. Yeni modların eklenmesi, yeni haritaların eklenmesi, önceden yerden toplayarak satın almış olduğumuz silahları şimdi GP ile çok kolaylıkla alınmasından dolayı oyunun artık ..

Devamını Oku

Vodafone Müşteri Hizmetlerine Direk Bağlan

Vodafone müşteri hizmetleri 7 gün 24 saat müşterilerine hizmet vermektedir. Herhangi bir sormak istenilen konu veya bir sorun olduğu zaman günün her anında ulaşım sağlanabilir. Vodafone müşteri hizmetlerine ulaşım kullanılan telefon aracılığı ile sağlanmaktadır. Müşteri hizmetlerine direk olarak bağlanma yöntemleri sayesinde artık gündelik hayatta telefon başında çok beklemenize gerek kalmadan birebir olarak Vodafone müşteri temsilcisinden ..

Devamını Oku

Bilgi Topluluğu Adresi Nedir?

İnternet teknolojisinin gelişimi ile birlikte internet üzerinden istediğimiz bilgilere erişmek daha kolay bir hale geldi. Özellikle internette yer alan blog sitelerinin yayılmasıyla beraber artık istediğimiz bilgilere rahatlıkla ulaşabilir ve aklımıza takılan sorunları yorum olarak iletebiliriz. Bugün ise Bilgi Topluluğu adresinin 2017 yılında göstermiş olduğu başarılara değineceğim ve bu blog adresinde ne gibi bilgilere ulaşabileceğinize liste ..

Devamını Oku

Whispto Nedir?

Oğuzhan Urulu ve Ayhan Dorman tarafından kurulan sesli bir sosyal ağ niteliğinde olan Whispto, daha kurulduğu ilk anlardan itibaren yankı uyandırdı. Türkiye’nin ilk sesli sosyal platformu olma özelliği ile özgün bir başarı elde eden uygulama sahipleri de uygulamanın bir hayli ilgi çekeceğini düşünüyorlar. İnsanların duygu ve düşüncelerini birbirlerine 1 dakikalık ses kayıtları ile atabilecekleri bu ..

Devamını Oku