Mobilyaya Göre Seçilmiş 15 Kırlent

Anasayfa » Tanıtımlar » Mobilyaya Göre Seçilmiş 15 Kırlent
Tanıtımlar Yorum yapılmamış

Oturma odalarında yer alan en önemli tekstil ürünlerinden biri olan kırlentler, mobilyalara göre seçildiği takdirde odanın şahane görünmesini sağlayabilir.

1. Fil Desenli Kırlent

Fermuar renklerinin tasarıma özel seçildiği fil desenli kırlent; krem, bej, beyaz ve kahverengi tonlarındaki mobilyalarla güzel bir görünüm sağlar.

2. Doğa Tasarımlı Dekoratif Kırlent

Her renk koltuğun üzerine rahatlıkla koyulabilecek doğa tasarımlı kırlent, çift yönlü tasarımı sayesinde çok yönlü tasarıma uygun olarak dizayn edilmiştir.

3. Mino Dekoratif Kırlent

Mavi, sarı, bej ve kahverengi mobilyalarla kullanılabilecek olan Mino dekoratif kırlent, kırlent çeşitleri arasında en çok tercih edilen modellerden biridir.

4. Baykuş Tasarımlı Kırlent

Kırmızı, beyaz, siyah ve bej renkli koltukların üzerinde kullanılabilecek olan baykuş desenli kırlent, hem şık hem de oldukça sempatik bir ambiyans yaratır.

5. Elipto Kırlent

Renkli elips desenlerden oluşan Elipto kırlent, üzerindeki renkler olan pembe, turuncu, mavi, bej ve siyah renkli mobilyalarla kullanılabileceği gibi farklı renkteki mobilyalarla da kombinlenebilir.

6. Kobird Kırlent

Kuş tasarımlı zarif Kobird Kırlent; beyaz, kırmızı, pembe, bej, mavi, sarı ve siyah renkli mobilyalarla rahatlıkla kullanılabilir.

7. Etnica Kırlent

Etnik desenlere sahip Etnika kırlent, farklı tarzlardan hoşlananlar için oldukça ideal bir modeldir.

8. Catt Kırlent

Kedi severlerin vazgeçilmezi olan ve üzerindeki renkli kedicik desenleri ile göz dolduran Catt kırlent, pek çok farklı renk ile kombinlenebilir.

9. Meyve Temalı Kırlent

Üzerinde avokado ve nar gibi meyvelerin yer aldığı özel meyve tasarımlı kırlent, yer aldığı ortama salaş bir hava katar.

10. Brave Kırlent

Özel bir çizim eşliğinde ‘cesur’ yazılı Brave Kırlent, birlikte kullanıldığı mobilyaların hem tatlı hem de farklı görünmesini sağlar.

11. Love Beer Kırlent Seti

Üçlü kombin olarak kullanılan ve pembe ile beyazın harmanlanarak hazırlandığı bu kırlent seti; bej, beyaz, pembe ve siyah mobilyalarla kullanılabilir.

12. Geotica Kırlent

Daireler ve üçgenlerle bezenmiş Geotica kırlent; üzerine yerleştirildiği beyaz, sarı ve siyah mobilyaların oldukça hoş görünmesini sağlar.

13. Mood Kırlent

Farklı renkler ve şekillerle değişik ruh hallerini anlatan Mood kırlent, renk zenginliği sayesinde her renkten mobilya ile kombinlenebilir.

14. Tulip Kırlent

Zarif çiçeklerle bezenmiş Tulip kırlent; beyaz, siyah, sarı ve yeşil tonlarından mobilyalar ile bütünlük oluşturabilir.

15. Zigzag Kırlent

Değişik renkler ve boyutlarda zigzaglarla tasarlanmış Zigzag Kırlent, özellikle açık renkli mobilyalarla güzel bir görüntü yaratabilir.

Kaynak :

Sinay.com.tr

Yorum yapmak için