Sosyal Medya

Anasayfa » Archive by Category "Sosyal Medya"
Facebook Messenger Bildirimleri Nasıl Kapatılır?

Kullanımı en yaygın sosyal ağ sitelerinden biri olan Facebook her geçen gün farklı yeniliklerle kullanıcılarının karşısına çıkmaktadır. Facebook’un uzun zamandır kullanılan yeni uygulamalarından biri de Messenger’dır. Facebook Messenger kısa sürede en popüler mesajlaşma uygulamalarından biri olmuştur. Fakat aynı zamanda Messenger kullanıcılarından oldukça şikayet getiren de bir programdır. Özellikle sürekli bildirim gelmesi ve gelen mesajların ekranda ..

Devamını Oku

2 Tane Whatsapp Nasıl Kullanabilirim?

Teknoloji geliştikçe, insanların ihtiyaçları da farklılıklar sergilemektedir. Eskiden normal olarak kullanabildiğimiz uygulamalarda, şimdilerde daha farklı ihtiyaçlar doğmaktadır. 2 Tane WhatsApp nasıl kullanabilirim de, bu sorunlardan birisidir. Bildiğiniz gibi WhatsApp uygulaması, insanlarla anlık olarak fotoğraf, mesajlar, sesli mesajlar ve videolar paylaşabilmemize olanak sunmaktadır. Belki de tarihin en iyi uygulamalarından olan ve operatörlere kaptırdığımız paraları yarı yarıya ..

Devamını Oku

2013 yılından beri hizmet vermekte olan WhatsApp uygulaması her ay geliştirilmiş olduğu altyapıyla birlikte yeni bir güncelleme ile birlikte herkesin kafasını karıştırmayı başarmış durumda. WhatsApp uygulamasına eklenmiş olan özelliklerden biride hesap bilgilerimi paylaş özelliğini size de pasif hale getirerek bilginize koruma altına alabilir ve ilerleyen günlerde aktif olacak WhatsApp reklamlarından bir nevi kurtulmuş olabileceksiniz. WhatsApp ..

Devamını Oku

Eğer sizlerde her geçen gün daha fazla sıkıcı olmaya başlayan Twitter’da bulunan hesabınızı iptal etmek istiyorsanız paylaşacağımız linkler üzerinden sizlerde Twitter hesabınızı hızlı bir şekilde iptal edebilirsiniz. Twitter’da hesap iptal edebilmek için, yapacağınız tek işlemlerden biri telefonunuzda bulunan ve sürekli internete girdiğiniz tarayıcılardan herhangi birini açıp bu tarayıcılar üzerinden Twitter.com adresine gidip giriş yapmak yeterli ..

Devamını Oku

WhatsApp’ta Kayıtlı Olup Olmadığını Anlamak

Modern iletişimin bir numaralı kaynağı olmakta olan WhatsApp’ın gelişmeleri bütün hızıyla sürmeye devam etmektedir. En son konum takip etme özelliğini aktif etmiş olan WhatsApp’ta bugün birinin rehberinde kayıtlı olup olmadığınızı öğrenebileceğiniz konusunda bazı ufak püf noktalara değineceğim. WhatsApp uygulaması bilindiği üzerine çok fazla kullanılan uygulamalardan biri olup son zamanların en fazla gelişen uygulamaların en başında ..

Devamını Oku