Tawk.to Yazısını Nasıl Kaldırabilirim?
12 Şubat 2017

Tawk.to Yazısını Nasıl Kaldırabilirim?

Yeni ve farklı alt yapısıyla diğer çevrimiçi destek hatlarına taş çıkarmakta olan Tawk.to 2017 yılında en çok tercih edilen çevrimiçi destek panellerinden biri haline geldi. Son dönemlerde herkesin severek kullanmış olduğu ve özellikle E-ticaret ile uğraşmakta olan kişilerin internet sayfalarında hiçbir şekilde eksik etmedikleri Tawk.to uygulaması bütün güncellemelerini devam ettirmekte. Genellikle girmiş olduğumuz sitelerde sağ alt köşede yerini almakta olan çevrimiçi sohbet attı Tawk.to hem kullanıcı için hem de site yöneticileri için vazgeçilmez bir nimet olarak adlandırılmaktadır. Genel olarak herkesin severek kullandığı Tawk.to paneline yeni bir güncelleme gelmiş durumda, bu güncelleme sonucunda artık çevrimiçi sohbette Tawk.to yazısını kolaylıkla kaldırabilmekteyiz. Tawk.to yerine kendi adınızı yazmak istiyor ve sizlerde Tawk.to’nun bu reklamını kaldırmak istiyorsanız Aylık 15$ kadar bir ücret ödeyerek bunu sağlayabilirsiniz ve ayrıca yıllık alımlarda tabi ki bir indirim söz konusu.

Yıllık olarak sadece 9$ kadar bir ödeme yaparak Tawk.to chat panelinde yazan bu reklamı kolaylıkla sizlerde kaldırabilir ve müşterilerinizin başka sitelere gitmesine engel olabilirsiniz. Kurumsallığınıza daha fazla kurumsallık katmak istiyorsanız ve sizlerde Tawk.to chat panelini kullanıyorsanız tercih edilesi ücretli özelliği satın alıp kullanabilirsiniz.

Satın almak ve kullanmak için ilk iş olarak ödeme yapıp bu özelliği hemen kullanabilirsiniz. Comodo Secure güvenliği ile kredi kartınızı kullanarak Tawk.to admin paneli >> eklentiler bölümünden satın alıp kullanmaya başlayabilirsiniz.

Android Telefondan RAR Dosyası Nasıl Açılır?

Android Telefondan RAR Dosyası Nasıl Açılır?

26 Aralık 2017
HTTP Error 503 – Service Unavailable Hatası

HTTP Error 503 – Service Unavailable Hatası

12 Mayıs 2017
iPhone Özelden Arama Nasıl Engellenir?

iPhone Özelden Arama Nasıl Engellenir?

28 Kasım 2017
WordPress Admin Logosunu Değiştirmek

WordPress Admin Logosunu Değiştirmek

28 Haziran 2017