Telefona WhatsApp Nasıl Kurulur?
15 Ağustos 2017

Telefona WhatsApp Nasıl Kurulur?

WhatsAp her geçen gün biraz daha büyükmekte olup gelmiş geçmiş en çok indirilen uygulamalar arasında yerini almaya hazırlanıyor. Yaklaşık 925 milyon kullanıcıya sahip olan WhatsApp 1 Milyar kullanıcı için geçtiğimiz günlerde kendine ait olmayan farklı WhatsApp sürümlerini kapatarak bu hedef rakam için ne kadar iddialı olduğunu gösterdi. Günümüzde bir çok kişinin severek kullamış olduğu WhatsApp, sürekli gelişmekte olup bir çok kişinin rahat kullanabilmesi için yeni tasarımlara / ifadelere ve yeni güncellemelere sıkça yer vermektedir. Yakın zamanlar da 1 Milyar kullanıcıya ulaşacak olan WhatsApp her geçen gün büyükmekte.

Gel gelelim WhatsApp’ı telefonumuza nasıl kurulacağı konusundaki konu başlığımıza. Öncelikle WhatsApp kullanırken, WhatsApp’ı en iyi şekilde kullanabilmek için son sürümü mutlaka indirmeliyiz internette farklı sitelerden temin etmiş olduğunuz sürümü kullanırsanız bu sizin için daha çok tehlikeli olur ve dilediğiniz gibi arkadaşlarınızla konuşamaz ve onlarla iletişime geçemezsiniz. WhatsApp’ın son sürümünü kullanmak için WhatsApp’ın resmi internet sitesini ziyaret ederek ya da Google Play / Apple Store gibi uygulama mağazalarını kullanarak sürümü indirebilirsiniz.

Google Play’den Telefona WhatsApp Kurmak.

Bir çok Android işletim sistemini kullanan kullanıcıların tek tercihi olan Google Play’den rahatlıkla tek hamleyle WhatsApp’ı telefonunuza kurabilirsiniz, Google Play’e giriş yaparak sağ üst köşede yer alan büyütece tıklayarak WhatsApp yazınız ve aratın. Arama bittikten sonra WhatsApp’ı zaten fark edeceksiniz, uygulamayı indir tuşuna basarak uygulamayı kendi telefonunuza indirerek rahatlıkla kurabilirsiniz.

Apple Store’den Telefona WhatsApp Kurmak.

İphone işletim sistemine sahip olan telefonlarda, Apple Store uygulama mağazasına giderek WhatsApp’ı aratarak kolaylıkla son sürüm WhatsApp’ı kendi telefonunuza kurabilirsiniz.

WhatsApp’a Nasıl Kayıt Olabilirim?

Yakında 1 milyar kullanıcısına sahip olacak WhatsAp uygulamasına sizde katılmak istiyorsanız öncelikle telefonunuza bu uygulamayı indirmeniz gerekmektedir. Uygulamayı telefona indirdikten sonra uygulamaya giriş yaparak tanıtım kısmını geçiniz ve kurulum aşamasında yer alan kısıma kendi telefon numaranızı girin ve WhatsAp’ın otomatik onaylamasını bekleyiniz. WhatsApp’a sadece telefon numaranızı girerek üye olabilirsiniz.

Facebook Geçici Profil Resmi Nasıl Ayarlanır?

Facebook Geçici Profil Resmi Nasıl Ayarlanır?

19 Ekim 2017
Twitter'da Kişi Engelleme Nasıl Yapılır?

Twitter'da Kişi Engelleme Nasıl Yapılır?

27 Aralık 2017
Twitter Üyeliğimi Nasıl İptal Edebilirim?

Twitter Üyeliğimi Nasıl İptal Edebilirim?

03 Kasım 2017
Snapchat Nasıl Efekt Kullanılır?

Snapchat Nasıl Efekt Kullanılır?

11 Eylül 2016