Telefona Windows 10 Nasıl Yüklenir?

Telefona Windows 10 Nasıl Yüklenir?
Merak Ettiklerim

Şu an Android telefonların hepsi kendi işletim sistemi tabanını kullanmakta ancak gerek oyunların gerekse bilgisayarların artık yavaş yavaş Windows 10’ u zorunlu hale getirmesi nedeniyle şimdilerde cep telefonlarına Windows 10’ un yüklenmesi merakını da sarmış durumda. Acaba win 10 cep telefonlarına kurulabiliyor mu ya da kurulduğu anda doğru düzgün çalışabiliyor mu?

Bir çok kişi PC’lerine Windows 10’ u yüklemişler ve büyük bir sorun olarak ta karşılarına çıkan durum wi-fi sorunu olmuş. Bir çok PC’ de wi-fi kopmaları meydana gelmiş ve bu da aslında can sıkıcı bir hal almış .

Aslına bakılırsa Windows 10 bilgisayarlara gelmesiyle birlikte bu kez de sistemin mobil sürümü merak konusu oldu acaba nasıl bir sürüm olacak kullanımı kolay mı olacak görüntü itibariyle neye benzeyecek.  Hatta merak edilen konu bu kadar kısa değil oyun konsollarındaki hali ve ne zaman gelirliği de merak edilen konular arasında. Microsoft aslında bunu her zaman yapıyor tüm sürümleri tek bir isim altında topluyor fakat farklı görsellikler ve özellikler koyuyor bu nedenle ismi merak edilmese de acaba nasıl bir değişiklik olacak en azından görsel açıdan merak ediliyor.  Üstelik bu konuda belli yazılımsal farklılıkların olması da kaçınılmaz bir gerçekliktir.

Yusuf Kalafat
Yusuf Kalafat

*sanki, benim için özel yaratmış.

Diğer paylaşımlar