Telefonda Daha Hızlı Yazabilmek İçin
04 Temmuz 2016

Telefonda Daha Hızlı Yazabilmek İçin

Telefonda yazışmaktan nefret ediyorsanız bunu muhtemelen telefonda yavaş yazdığınız için yapıyorsunuzdur, artık bu sorunu çözmenin vakti gelmedi mi? Telefonda daha hızlı yazabileceğimiz ve daha hızlı bir şekilde arkadaşlarınıza uzun mesajlar gönderebileceksiniz. Android ile İOS kullanıcıların hizmetine sunulan klavyelerden biri olan SwiftKey klavyesi sayesinde dakikada harikalar yaratabilirsiniz. Kullanımı diğer klavye uygulamalarına göre daha kolay olan SwiftKey uygulamasını sizlerde Google Playden ya da App Store üzerinden ücretsiz olarak telefonlarınıza indirip kurmanız durumunda bu klavyeyi sorunsuzca kullanabilirsiniz.

Gelişmiş alt yapısı olan ve sürekli olarak daha farklı temalar yayınlanmakta olan SwiftKey uygulamasıyla sizlerde telefonlarınızda hızlıca yazılar yazabilir derdinizi anlatabilirsiniz. SwiftKey uygulamasını kime tavsiye etsem hiç olumlu yorum almadım, kullanmaya başladıktan kısa süre sonra SwiftKey uygulamasını kaldırıp eski uyduruk olan klavyelerine geri döndüler. Eğer ki sizler farklı bir uygulama arıyorsanız, daha hızlı yazı yazmak istiyorsanız SwiftKey uygulamasını kendinize ayarlayıp telefonda daha hızlı yazı yazabilirsiniz.

SwiftKey Özellikleri

  • Telefonda hızlı yazı yazmanız konusunda yardımcı olacaktır.
  • Emojileri ile istediğiniz yere bir emoji bırakabilirsiniz.
  • İçerisinde ücretli ücretsiz olarak barındırdığı temaları uygulamaya ekleyebilirsiniz.
  • Boyutlandırma yapabilirsiniz.
  • Kendine ait olan tuşa, basma sesi ile kendinizden geçebilirsiniz. (seviyorum)

SwiftKey Uygulamasını Nereden İndirebilirim?

Bu uygulamayı Google Play’den veya Apple Store üzerinden telefonlarınıza direk indirebilir ve kullanmaya, başlayabilirsiniz. Ayrıca gelişmeye devam etmekte olan SwifKey uygulamasına ait binlerce temayı ücretsiz olarak klavyeye entegre edebilirsiniz. Son olarak geliştirilen SwifKey uygulamasıyla birlikte artık bir çok emojiyi de güncel haliyle kullanabilirsiniz. Klavyeye dokunduğunuzde değişik seslerin çıkması da sağlayabilirsiniz.

Remix OS Nedir? Nasıl Kurulur?

Remix OS Nedir? Nasıl Kurulur?

24 Mayıs 2017
Veritabanında Kelime Kaldırma - Değiştirme

Veritabanında Kelime Kaldırma - Değiştirme

06 Temmuz 2016
Codeigniter Framework Nedir?

Codeigniter Framework Nedir?

16 Mayıs 2017
Site Uzantıları Kaç Tanedir?

Site Uzantıları Kaç Tanedir?

26 Nisan 2017