Türk Telekom Sahur Paketi
Kampanyalar

Türk Telekom Sahur Paketi

Sahur paketleri kampanyası adı altında Türk Telekom operatörü farklı bir yaklaşımda bulunmuş ve Türk Telekom operatöründe olan her faturalı kullancısına ücretsiz olarak Türk Telekom sahur paketi vermektedir. Faturasız kullanıcılar ise son 48 saat içerisinde faturası hatlarına en az 25TL kadar bir yükleme yapmış olmaları gerekmektedir. Şayet kullanmış olduğunuz Türk Telekom hattı faturasız ise ve son 48 saat içerisinde herhangi bir TL yüklemesi yaptıysanız ve bu TL yüklemesi minimum 25TL ise bu kampanyadan hemen faydalanabilirsiniz. Sizlerde Türk Telekom sahur paketi yapmak istiyorsanız ilk olarak mobil cihazlarınızdan SAHUR yazıp 5555‘e gönderiniz ve ardından SMS olarak gelecek olan bilgilendirme mesajıyla birlikte Türk Telekom 10GB bedava internet kampanyasından faydalanmaya başlayın.

Hattınıza tanımlanacak olan 10GB internet sahur paketi ile birlikte gece 02:00 ile sabah 06:00 arası kullanabilirsiniz. 24.06.2017 saat 06:00’a kadar geçerli olan bu kampanya ile birlikte artık sizlerde geceleri bedava internete girebilirsiniz. Türk Telekom hattınız şayet faturalı ise ve düzenli olarak faturalarınızı ödüyorsanız herhangi bir işlem yapmadan bu kampanyadan direk olarak faydalanabilirsiniz. Türk Telekom sahur paketi kampanyasından faydalanmak için hemen sizlerde SAHUR yazıp 5555’e göndererek bu kampanyaya dahil olabilir ve geceleri ramazan boyunca internete ücret ödemeden erişim sağlayabilirsiniz.

Türk Telekom sahur paketi ve diğer paketler hakkında merak ettiğiniz bütün konuları bana alt kısımdan yorum olarak iletebilir ve kısa sürede istediğiniz cevaplara ulaşabilirsiniz.

Yusuf Kalafat
Yusuf Kalafat

*sanki, benim için özel yaratmış.

Diğer paylaşımlar