Turkcell Müzik Nedir?

Turkcell Müzik Nedir?
Merak Ettiklerim

Gelişen teknoloji sayesinde müzik artık hayatımızın her anında. Evde, okulda, çalışırken, spor yaparken müzik dinlemekten vazgeçemiyoruz. Özellikle uzun yolculuklarımızı müzikle anlamlandırıyor, duygusal anlarımızda kendimizi yavaş bir ezginin kollarına bırakıyor, enerjiye ihtiyacımız olduğunda hareketli bir şarkı sayesinde kendimize geliyoruz. Kısacası gün içerisindeki modumuzu etkileyen en önemli etken dinlediğimiz müzik oluyor. Müziğin artık zevk değil ihtiyaç haline geldiği yaşadığımız bu zaman diliminde, istediğimiz tür müziğe tam da ihtiyacımız olan anda ulaşabilmek istiyoruz. Her an yanımızdan ayırmadığımız akıllı telefonlarımızın, bir telefondan daha fazlası olduğunun hepimiz farkındayız. Bu yüzden sürekli yeni uygulamaları yüklüyor ve hayatımızı akıllı telefonumuzla göre değiştiriyoruz.

Akıllı telefonlarımızdan en çok istediğimiz şey ise müzik. Bu anlamda karşımıza yüzlerce hatta binlerde müzik uygulaması çıkıyor. Bu kadar müzik uygulaması arasından istediğimiz an istediğimiz müziği kulaklıklarımıza sorunsuz olarak getirecek uygulamayı bulmak oldukça zor. Zevkimize uygun uygulamayı bulabilmek için sayısız denemelere girişiyoruz. Artık bu denemeleri bırakma zamanı. Çünkü Turkcell Müzik var.

Turkcell müzik nedir? Turkcell Müzik kullanıcılarına istedikleri an istedikleri müziğe ulaşma fırsatı veren aynı zamanda kaliteli müziği akıllı telefonlarınıza getiren bir Turkcell uygulaması. Bu anlamda Turkcell ‘in yeni servisi Fizy ile tanışın. Fizy her anınıza uygun müzik listeleriyle, yerli ve yabancı milyonca şarkıyı parmak uçlarınıza getiriyor. Turkcell kullanıcılarına özel olarak Fizy kullanımı internet kotanıza yansımıyor ve internet paketi bitme korkusu olmadan özgürce müzik dinleyebiliyorsunuz. Fizy sayesinde istediğiniz şarkıyı her yerde dinleyebilir, kendi müzik zevkinize uygun listeler oluşturabilir, oluşturulmuş binlerce Fizy listesinden de yararlanabilirsiniz. Müziği yaşat ve müziğinle yaşa. Ayrıca Turkcell operatöründe hattınız varsa müzik dinledikçe Turkcell bedava internet kazanabilirsiniz. Bu kampanyadan faydalanmak için tek yapmanız gereken Turkcell fizy uygulamasını kullanmak yeterlidir.

Yusuf Kalafat
Yusuf Kalafat

*sanki, benim için özel yaratmış.

Diğer paylaşımlar