Vodafone Bedava İnternet
Kampanyalar

Vodafone Bedava İnternet

İletişim devlerinden sadece biri olan ve birçok ülkeye hizmet vermekte olan Vodafone operatöründe bugün Vodafone bedava internet paketlerinden söz edeceğim.

  1. Vodafone yanımda uygulamasını indiren herkes 2GB bedava internet kazanıyor.
  2. Hattını değiştirenler 2GB bedava internet kazanıyor.
  3. ABONE SUPER 2GB yazıp 3636’a gönderen 2GB Vodafone bedava internet kazanıyor.

Vodafone Yanımda uygulamasını deneyen herkes artık Vodafone tarafından kullanabileceği toplamda 1GB bedava internete sahip olabilecek. Her geçen gün daha fazla kampanya ile bizleri sevindiren Vodafone operatörün vermiş olduğu büyük tarifelerden biri olan Vodafone Yanımda uygulamasını daha önceden yapmadıysanız ya da son yaptığınızın üzerinden 30 GÜN kadar bir süre geçtiyse hemen sizlerde Google Play’den Vodafone Yanımda APP uygulamasını indirip telefon numaranız ile Vodafone şifreniz ile giriş yapınız. Vodafone tarafından istenilen şifreyi alabilmek için S yazıp 7000’e ücretsiz olarak mesaj gönderebilirsiniz bu işlem sonucunda tarafınıza gelecek olan şifreyi kullanarak Vodafone Yanımda uygulamasına giriş yapabilirsiniz.

Vodafone bedava internet paketlerinden sizlerde 2018 senesinde faydalanmak istiyorsanız hemen Google Play’de en çok indirilmeye sahip olan Vodafone Yanımda uygulamasını telefonlarınıza indirerek kolaylıkla bu uygulamadan verilen bedava interneti kullanabilirsiniz. Bir diğer büyük tarifelerden biri olan, ilk zamanlar bizlere 4GB bedava internet veren Vodafone artık 2GB vererek herkesin kullanmasını sağlamaktadır. Eğer daha önceden hiçbir şekilde Vodafone Abone Super 2GB paketini yapmadıysanız hemen sizlerde 2018 senesinde kullanılacak olan bu 2GB’lık bedava internet paketini kullanarak kolaylıkla internete herhangi bir ücret ödemen erişim sağlayabilirsiniz. Her geçen gün daha farklı kampanya ile bizleri karşılamakta olan Vodafone operatörün geçtiğimiz günlerde vermiş olduğu 2GB deneme paketinden daha önceden yararlanmadıysanız mutlaka yararlanmayı unutmayınız. Ayrıca Vodafone bedava internet 2018 başlıklı yazımızda yer alan bütün paketleri tek tek deneyebilirsiniz, burada yer alan paketler tamamen ücretsizdir.

Vodafone 10 Kasım Bedava internet

Vodafone 10 Kasım tarihi için yeni bir kampanya düzenlemiş değil lakin Vodafone’dan ücretsiz internet kazanmak için sizlerde ilk olarak Vodafone İnternet Avcıları uygulamasını indirerek bedava internet kazanabilirsiniz. Vodafone internet avcıları uygulaması sayesinde çevrenizde yer alan BİT’leri toplayıp çeşitli paketlere ulaşabilirsiniz. Şuan için Vodafone’da 10 Kasım tarihine ait herhangi bir kampanya bulunmamaktadır, ilerleyen zamanlarda 10 Kasım gününe ait yeni bir kampanya düzenlenir ise bu yazıyı güncelleyeceğim.

Vodafone Bedava İnternet Nasıl Yapılır?

Vodafone bedava internet kampanyası son dönemlerin en sık araştırılan konuları arasında gösterilmekte. Peki, bedava interneti nasıl alabilirim? Şimdi sizlere bununla alakalı bir yöntem sunuyoruz. Öncelikle yapmanız gereken şey Vodafone’nin mobil uygulaması olan “Yanımda” ‘yı kurmak! Bunu kurduktan sonra menülerden 1 GB bedava internet kampanyasına dahil olabileceksiniz. Sorun yaşamadan bir kullanım ortamı hazırlamak ve bu alanda öncü paketleri elde etmek açısından Yanımda uygulamasını indirin. Hem avantajlı, hem fatura ödeme konusunda hızlı işlemler sunan, hem de sorun yaşamadan tüm paketleri değerlendirmenize katkı sağlayan uygulama türünü denemekten geri kalmayın.

Ayrıca bir diğer bedava yönü de, düzenli olarak fatura ödeme talimatı verenler için gerçekleşiyor! Vodafone, faturalarına sadık kalan müşterileri için düzenli ödeme talimatı oluşturmakta ve bu sayede ekstradan bedava internet seçenekleri sunmaktadır. Aylık 6 GB’ye kadar çıkan dönemsel bedava internet kampanyalarını değerlendirmek açısından Vodafone ile görüşebilirsiniz. Her düzenli ödeme talimatı veren müşterileri için böyle bir kampanya ortamı hazırlayan Vodafone, operatör firmaları arasında lider konumunu korumaktadır.

Yeni gelenler için sunduğu kampanyalar ile bilinen Vodafone operatöründe 2017 yılına ait yeni birçok bedava internet fırsatı bulunmaktadır. Yeni yılda sizlerde bedava internet kazanmak ve bol bol internete girmek istiyorsanız operatör seçiminde mutlaka Vodafone’u tercih etmeyi unutmayın. Vodafone bedava internet paketi kazanmak için ilk etapta mobil cihazlarınıza App Store üzerinden ya da Google Play üzerinden Vodafone Yanımda uygulamasını indiriniz. Vodafone Yanımda uygulamasında dağıtılan bedava internet paketi sayesinde her pazartesi günü hattınıza tanımlanacak olan bedava internetler ile yine internete erişiminiz devam edilecektir.

Vodafone Bedava Ek İnternet Paketleri

  • Vodafone hattınız faturalı ise sizlerde faturalarınızı artık internet üzerinden takip ederek bedava internet kazanabilirsiniz, eve yanlış okumadınız. Vodafone faturalarınızı E-Posta adresinize gelmesini sağlarsanız bu durumdan bedava internet kazanabilirsiniz. Bunun için ilk yapmanız gereken işlem; EFATURA bosluk EPOSTA adresinizi yazıp 7000’e mesaj göndererek E-Fatura sistemine geçiş yapabilirsiniz. Geçiş işleminiz başarılı bir şekilde tamamlandığı vakit Vodafone operatöründen bedava internet kazanacaksınız.
  • Vodafone operatöründe yeni gelenler için geçerli olan bir diğer kampanya ise ABONE SUPER kampanyasıdır, bu kampanya ile sizlerde toplamda 30 gün boyunca kullanabileceğiniz 2GB bedava internet kazanabilirsiniz. Ayrıca ABONE SUPER paketini daha önceden hiç yapmadıysanız veya ABONE SUPER paketlerinin adı altında herhangi bir paketi yapmadıysanız hattınıza 2GB bedava internet paketinin tanımlanmasını sağlayabilirsiniz. Bunun için ABONE SUPER 2GB yazıp 3636’a göndererek Vodafone bedava internet paketini kullanmaya başlayabilirsiniz.
  • Son olarak Kazan yazıp 4445’e kısa mesaj göndererek Vodafone operatöründe yeni bedava internet paketlerini hemen kullanmaya başlayabilirsiniz.

Sizlerde vodafone bedava internet kazanmak istiyorsanız bizleri https://tr-tr.facebook.com/vodafonebedavainternet/ adresi üzerinden takip edebilir ve yeni paketlerden haberdar olabilirsiniz.

Yusuf Kalafat
Yusuf Kalafat

*sanki, benim için özel yaratmış.

Diğer paylaşımlar
Vodafone Sahur Paketi
Vodafone Sahur Paketi
Bimcell Sahur Paketi
Bimcell Sahur Paketi