Whatscope Kapandı Mı? Çalışıyor Mu?
29 Eylül 2017

Whatscope Kapandı Mı? Çalışıyor Mu?

WhatsApp uygulaması yine gelişmelerini bütün hızıyla devam ettirmektedir, sizlerde WhatsApp uygulamasını aktif bir şekilde kullanıyorsanız ve üstelik beta kullanıcısıysanız mutlaka gelen özellikler karşısında gelen özelliklere hayran kalmışsınızdır. WhatsApp uygulaması 2017 yılında büyük bir atak yaparak daha fazla özellikleriyle kendi kullanıcılarını şımartmayı ve diğer uygulamalara asla fırsat vermemek için elinden geleni yapmaktadır. Bu durum karşısında WhatsApp’ta takip uygulaması olan WhatsDog uygulaması bazı WhatsApp kullanıcıların oldukça çok işine yarar iken maalesef bazı WhatsApp kullanıcıların bir numaralı düşmanı olarak sayılmakta. Bu durumu fark eden WhatsApp uygulaması gelen şikayetleri tiye alarak ve kendi politikalarını ihlal etmekte olan WhatsDog uygulamasını piyasadan tamamen kaldırmış durumda. Lakin bu konuda WhatsApp uygulaması tam anlamıyla başarılı olamazken WhatsDog uygulamasına benzer uygulamalar piyasa da tekrardan yer aldı ve ardından yine WhatsApp’ın gücüne dayanamayan bu WhatsApp takip uygulamaları geldiği gibi geri dönmüş durumda. Yine son zamanlarda herkesin bir parça umut olmakta olan ve Whatscope uygulaması neredeyse ücretli olarak bizlere 2-3 ay kadar destek çıkmış iken yine WhatsApp’ın gazabına uğrayan Whatscope uygulaması maalesef çalışmalarını geçici olarak durdurmuş durumda. Bunun haricinde Google Play’de yeni bir uygulama olan Wossip uygulamasıyla yine WhatsApp’ta sevdiklerinizi takip edebilirsiniz.

Whatscope Nedir? Çalışıyor Mu?

Google Play’de kısa sürede büyüyen WhatsApp takip programlarından biridir, bu uygulama sayesinde sizlerde WhatsApp’a giriş saatlerini takip etmek istediğiniz kişileri daha kolay, daha disiplinli ve daha düzenli olarak takip edebilirsiniz. Bu durum karşısında Whatscope uygulaması aylık olarak bizlerden ücret talep etmektedir, bunun haricinde kısa sürede büyümüş olan Whatscope uygulaması İOS kullanıcılarını unutmadı ve App Store üzerinde yayınlamış olduğu uygulamasıyla herkesin dikkatlerini çekmişti. Lakin çok uzun olmadan Whatscope uygulaması geçtiğimiz 2 hafta içerisinde maalesef çalışmalarını bazı hatalardan dolayı durdurdu. Şuan için yapmış olduğu açıklamalara göre ilerleyen günlerde tekrardan aktif hale geleceğini bahsetmekte olan Whatscope uygulaması hakkında şuan bir gelişme maalesef ki yok.

Wossip Nedir?

WhatsApp’ta takip uygulamalarından biri olan Wossip uygulaması hakkında maalesef pek bir bilgim yok. Bir defa çalışıp çalışmadığı konusunda test etmek için telefonuma indirmiş olduğum Wossip uygulaması benim için yeterli gelmedi. Lakin arada sırada çalıştığına dair duyumlar aldığım uygulamalardan olan Wossip uygulaması Whatscope ve WhatsDog gibi ücretlidir.

Codeigniter Framework Nedir?

Codeigniter Framework Nedir?

16 Mayıs 2017
PHP Site Hackleme Nasıl Yapılır? Çözümü Nedir?

PHP Site Hackleme Nasıl Yapılır? Çözümü Nedir?

09 Temmuz 2017
Mobil İçin Sabit Reklam Nasıl Yapılır?

Mobil İçin Sabit Reklam Nasıl Yapılır?

09 Temmuz 2016
Youtube Go Nedir?

Youtube Go Nedir?

02 Eylül 2017