Whispto Nedir?
30 Ekim 2017

Whispto Nedir?

Oğuzhan Urulu ve Ayhan Dorman tarafından kurulan sesli bir sosyal ağ niteliğinde olan Whispto, daha kurulduğu ilk anlardan itibaren yankı uyandırdı. Türkiye’nin ilk sesli sosyal platformu olma özelliği ile özgün bir başarı elde eden uygulama sahipleri de uygulamanın bir hayli ilgi çekeceğini düşünüyorlar. İnsanların duygu ve düşüncelerini birbirlerine 1 dakikalık ses kayıtları ile atabilecekleri bu uygulama ile iletişim ağlarına farklı bir boyut getiriliyor. Uygulamanın hem Android hem de İOS destekli olması ise bütün kullanıcıların hizmetine sunulan bir uygulama niteliğine sahip olmasını sağlıyor. Akıllı telefonların yanın da bir de tablet cihazlar tarafından da desteklenen uygulama, diğer kullanılan bütün sosyal ağlar gibi kullanıcılarına ücretsiz bir şekilde sunuluyor.

Whispto, indirildiği ilk andan itibaren kullanıma hazır bir uygulama. İster kayıt olarak ister de Facebook adresi üzerinden uygulamaya giriş sağlanabiliyor. Uygulamaya giriş yapıldıktan sonra ise arkadaşlarınızı ister Facebook ister de rehberiniz aracılığı ile ekleyebiliyor ya da onların da bu uygulamaya katılması için onlara davet gönderebiliyorsunuz. Gönderilen ses kayıtlarını mesaj olarak aktarabilir ya da favorilerinize alabilirsiniz. Ayrıca bütün gönderdiğiniz ya da aldığınız ses kayıtlarını Facebook ve de Twitter’da istediğiniz gibi paylaşabilirsiniz. Hiçbir kota sınırı olmayan uygulama içerisinde istenilen sayıda ses kaydı gönderilebilir ve de karşı taraftan alınabilir.

Whispto Uygulamasını Nereden İndirebilirim?

Whispto uygulaması şuan için mobil tabanlı cihazları desteklemektedir, bunun için sizlerde Android cihazınıza Whispto uygulamasını indirebilmek için Google Play adresini ziyaret edebilirsiniz. Ya da İOS işletim sistemli cihazınız için ise App Store üzerinden Whispto uygulamasını indirebilirsiniz.

Whispto uygulamasında karşılaşmış olduğunuz sorunları ve merak ettiğiniz konuları bana alt kısımdan yorum olarak iletebilirsiniz.

 

Codeigniter Framework Nedir?

Codeigniter Framework Nedir?

16 Mayıs 2017
WordPress Yazı Görselinin URL'ni Kaldır

WordPress Yazı Görselinin URL'ni Kaldır

12 Mayıs 2017
Telefondaki Silinen Resimleri Geri Getirmek

Telefondaki Silinen Resimleri Geri Getirmek

04 Haziran 2017
Biyometrik Güvenlik Nedir?

Biyometrik Güvenlik Nedir?

01 Ağustos 2017