Windows 10 Önizleme Sürümü Nedir?
21 Temmuz 2017

Windows 10 Önizleme Sürümü Nedir?

Aslına bakılırsa Microsoft resmi bir duyuru yaptı ve Windows 10 işletim sisteminde ön izleme sürümünün kullanılmaya başlandığını duyurdu. Bu teknik sürüm tamamen ücretsiz bir şekilde piyasaya sürüldü ve bu daha çok demo amaçlı olarak kullanılıyor. Buradaki amaç tahminen önce ücretsiz sürümünü piyasaya çıkarıp eksikliklere bir bakmak bakalım bu sürümle nasıl bir aksaklık yaşanacak ya da hiçbir aksaklık yaşanmayacak mı?

Bu ücretsiz olan sürümü siz de birkaç adımla elde edebilirsiniz bunun için bir Microsoft hesabı ile kayıt yaptırmanız yeterli olacaktır aslında bu sürüm şu an oldukça yeni bu nedenle Microsoft bunu ana makinalarınıza kurmanıza pek önermiyor dediğimiz gibi şu an tam ön izleme sürecinde ön izleme bildiğiniz gibi yeniliklerin düzenlendiği görüldüğü bir ekran bu noktadan sonra bakalım bizlerin hayatında nasıl bir yenilik ve güzellikler sağlayacak.

Daha önceki yazımızda Windows 10’ un teknik bilgilerini ve detaylarını vermiştik ne gibi gereksinimlere ihtiyaç duyduğunu da paylaşmıştık. Hatta bununla yetinmeyerek Windows 10 makineler üzerinde şifre koyma ve şifre değiştirme özelliklerini de bahsetmiştik.

Bu noktadan sonra artık bekliyoruz bakalım bilgisayarlarına Windows 10 kuran arkadaşların nasıl bir yorum yapacağını ve memnuniyetlerinin olup olmadığını buna göre birçok kişi de sistemleri doğrultusunda bir tercih yapacaktır diye düşünüyoruz.

Neden 4.5 G Yerine LTE Yazıyor?

Neden 4.5 G Yerine LTE Yazıyor?

15 Aralık 2017
Google Chrome Çevrimdışı Özelliği Nedir?

Google Chrome Çevrimdışı Özelliği Nedir?

06 Ağustos 2017
Biyometrik Güvenlik Nedir?

Biyometrik Güvenlik Nedir?

01 Ağustos 2017
Site Uzantıları Kaç Tanedir?

Site Uzantıları Kaç Tanedir?

26 Nisan 2017