Youtube Yerleştirme Kodu Kullanımı
20 Mart 2017

Youtube Yerleştirme Kodu Kullanımı

Youtube, video paylaşımların yapıldığı bir platformdur. Dünyanın her yerinde kullanılan bu uygulama yeni özellikler geliştirerek daha çok kullanıcıya ulaşmıştır. Youtube kanalları, paylaşım alanları, abonelikleri gibi özellikler ile kullanıcıların kendi videolarını paylaşmalarını sağlamışlardır. Youtube üzerinde takipçi kitlesini yüksek tutmak için yapılan paylaşımlar önemlidir. İlgi odağı olan video paylaşımları abone sayısını arttıracaktır.

Youtube Abone Sayısını Arttırma:

Youtube fenomenlerin bakılacak olursa paylaştığı videolara güncele taşınmakta. Bunun sebebi; izleyici sayısının fazla olması ve abone sayısındaki fazlalıktır. Youtube kanalınız var ise kullanacağınız yerleştirme kodları ile video izlenme aranını arttırabilir abone sayısını arttırabilirsiniz. Yerleştirme kodları ile kanal alanı oluşturabilir, paylaşımları yapabilir ve izlenme oranı kadar para kazanabilirsiniz.

Youtube kanalı üzerinden kodların kullanılması izlenme oranı başına hesabınıza para aktarımını gerçekleştirir. Artan abone sayısı başına kod kullanımı avantajı artar. Böylece paylaşılan video içerikleri güncele taşınarak dünya çapında milyarlarca insana ulaşır. Yerleştirme kodlarını kullanmak için Youtube üzerinde bir kanal oluşturulması gerekir.

Yerleştirme Kodları Nasıl Elde Edilir?

Kullanıcıların kanallarından yaptıkları paylaşım videolarının izlenme oranı kadar hesap bakiyesinde artış olur. İzlenme limiti geçtiğinde kişilere yerleştirme kodları gelecektir. Bu kodlar ile Youtube güncel akış kanalına kendi video içeriğinizi ekleyebilirsiniz. Böylece görselin izlenme ve yorum sayısındaki artış kod sınırına ulaşmanızda etkili olacaktır.

Yerleştirme kodlarına sahip olmak için Youtube kanallarından birine abone olunması da yeterli olabilir. Daha önce paylaşılmamış içerikler ve kişilerin kendilerine olan kısa çekimli videolar ile günlük kod limitini aşmak daha kolay. Bunun için abonelik kanallarından kişisel paylaşımlar yapılması gerekir.

Youtube Abonelik İşlemleri:

Yerleştirme kodlarının aktif olarak kullanılması için abone kanallarına dahil olmak gerekir. Bunun için e posta adresi ile giriş yapılabilir. Kullanılan e posta adresi aktif olarak kullanımı gerekir. Kanal üzerinde herhangi bir problem yaşandığında e posta üzerinden kişiler ile iletişime geçilir.

Abonelik işlemlerinde herhangi bir ücretlendirmeye tabii olunmaz. Sadece kişisel bilgiler ve e posta adresi ile kayıt olunması yeterlidir. Günlük aktifliğin korunması, paylaşımların izlenmesi, beğenilmesi ve yorum alması yerleştirme kodlarının etkin hale gelmesinde etkili olacaktır .

Deep Freeze Nasıl Kaldırılır?

Deep Freeze Nasıl Kaldırılır?

04 Temmuz 2016
MTSAS Nedir? Nasıl Kayıt Olunur?

MTSAS Nedir? Nasıl Kayıt Olunur?

27 Eylül 2017
iPhone Özelden Arama Nasıl Engellenir?

iPhone Özelden Arama Nasıl Engellenir?

28 Kasım 2017
.htaccess ile IP Adresine İzin Vermek

.htaccess ile IP Adresine İzin Vermek

14 Mayıs 2017