Instagram Başkasının Profil Fotoğrafı Büyütmek

Instagram Başkasının Profil Fotoğrafı Büyütmek
Instagram

Sponsorlu Reklam
Çağımızı popüler uygulamalarından biri olan Instagram uygulamasında bir başka kişinin profil fotoğrafını büyütmek artık daha kolay. Uygulama indirmeden daha kısa sürede, daha güvenli ve pratik şekilde sadece profil resmini büyütmek istediğiniz kişinin kullanıcı adını yazıp profil resmini büyütebilirsiniz. Bunun için alt kısımdaki kutucuk içeriğine kullanıcı adını yazıp sonrasında büyüt işaretine tıklamanız yeterlidir. Kısa sürede profil fotoğrafının full hd görüntüsü eklenmiş olacaktır. Dilerseniz bu fotoğrafı telefonunuza indirebilir veya fotoğrafa zoom yapabilirsiniz. Fotoğrafını büyütmek istediğiniz kullanıcıya herhangi bir bildirim gitmemektedir.Instagram profil fotoğrafını büyütmek için üst kısımdaki kutucuğa fotoğrafını büyütmek istediğiniz kişinin kullanıcı adını yazmanız yeterlidir. Büyütülen fotoğrafı telefonunuza indirmek için resmin üzerine uzun basmanız veya sağ tıklayıp indirebilirsiniz. Ama en iyisi unutmak.

Instagram uygulaması hayatımıza girdikten sonra hayatımızdaki birçok değişikliğe neden olmuş oldu. İlk etapta yeni arkadaşlar kazanmamız konusunda bizlere bir fayda sağlamakta olan Instagram bunun haricinde önemli kişileri daha rahat bir şekilde takip edebilmemizi sağladı. Instagram uygulaması bilindiği üzerine 2014 yılında hayatımıza etkin bir şekilde giriş yaptı ve kısa sürede diğer uygulamaları geride bırakarak birçok özelliği kendine entegre etti. Bunun haricinde 2016 yılının ortasında getirmiş olduğu hikaye özelliği ile birlikte günümüzde etkin bir diğer uygulama olan Snapchat uygulamasını maalesef ki aşırı derecede zarara uğratmış oldu, herkesin severek kullandığı Instagram uygulamasında bugün sizlerin işinize yarayacağına inandığım bir uygulamadan bahsedeceğim. Tarafımca basit bir şekilde kodlanmış olan Instagram’da başkasının profil resmini görme sistemi sayesinde artık başkasının profil resmini tam boyutunu HD olarak görüntüleyebilir ve bunu telefonunuza indirebilirsiniz. Instagram’da profil resminizi büyütüp indirmek yada başkasının profil resmini büyütüp incelemek istiyorsanız bunun için Instagram profil resmi büyüt uygulamasına giderek buradan başkasının fotoğraflarını direk olarak büyütebilir ve telefonlarınıza kayıt edebilirsiniz.

Instagram'da Başkasının Profil Resmi Nasıl Büyütülür?

2018 yılında Instagram uygulamasında ücretsiz olarak profil resmini büyütmek istiyorsanız sizlerde alt kısımda yer alan kutucuğa hangi Instagram kullanıcısının profil resmini büyütmek istiyorsanız kullanıcı adını yazmanız yeterlidir. Kutuya kullanıcı adını girdikten sonra "Görüntüle" butonuna tıklamanoz durumunda girilen kullanıcı adının profil resminin büyük hali gözükecektir.
Yusuf Kalafat
Yusuf Kalafat

*sanki, benim için özel yaratmış.

Diğer paylaşımlar