2 Tane Whatsapp Nasıl Kullanabilirim?
17 Kasım 2017

2 Tane Whatsapp Nasıl Kullanabilirim?

Teknoloji geliştikçe, insanların ihtiyaçları da farklılıklar sergilemektedir. Eskiden normal olarak kullanabildiğimiz uygulamalarda, şimdilerde daha farklı ihtiyaçlar doğmaktadır. 2 Tane WhatsApp nasıl kullanabilirim de, bu sorunlardan birisidir. Bildiğiniz gibi WhatsApp uygulaması, insanlarla anlık olarak fotoğraf, mesajlar, sesli mesajlar ve videolar paylaşabilmemize olanak sunmaktadır. Belki de tarihin en iyi uygulamalarından olan ve operatörlere kaptırdığımız paraları yarı yarıya düşürmesiyle tanınan WhatsApp, bir telefonda yalnızca tek bir numaradan açılmaya izin vermektedir. Yani bir numarayı telefonunuza WhatsApp için giriş yaptırdıktan sonra, yalnızca o telefonda varlığını göstermektedir. Diğer insanlarla sadece o numara üzerinden iletişim kurabileceğinize ve farklı bir numarayla da giriş yapmanız mümkün değil.

Yani tek bir telefondan, yalnızca bir hattınızı WhatsApp’a açabileceğiniz gibi, insanlarla da bu numara üzerinden iletişim kurabilirsiniz. Ancak ikinci bir numaradan WhatsApp açabilmek için, farklı bir uygulama yüklemeniz gerekecek ve aynı şekilde, çift hatlı bir android cihaza sahip olmanız gerekecektir. Aksi durumda, istenilen 2 tane WhatsApp nasıl kullanabilirim isteğiniz gerçekleşmeyecektir. İkinci hattı olanlar ve kullanmak isteyenler için kaliteli çözümler sunacağı doğru olmayan ve sorunlar yaratabilecek olan bu uygulamalar haricinde, yapmanız mümkün değildir.

Eğer bu üçüncü parti uygulamaları güvenilir buluyorsanız, aynı telefondan iki hesap açabilirsiniz. Fakat bizim tavsiyemiz, bir telefondan bir adet ve orijinal uygulamayı kullanarak açmanız olacaktır. Çünkü büyük sorunları beraberinde getirebilecek uygulamalarla, sorunlar yaşayabilirsiniz.

İki Tane WhatsApp Kullanmak İçin Ne Yapmalıyım?

Üçüncü parti uygulamalarından olan GBWhatsApp uygulaması şuan günümüzde oldukça fazla kullanılan güvenilebilir bir uygulamadır. APK olarak indirip kullanabileceğiniz GBWhatsApp sürümünde antiban desteği bulunmaktadır, yani kullansanız bile WhatsApp’tan farklı bir uygulama kullandığınız için ceza almazsınız. GBWhatsApp uygulamasını güvenilir sitelerden indirerek bir telefonda iki tane WhatsApp kullanabilirsiniz. GBWhatsApp uygulaması normal WhatsApp’a göre oldukça fazla özellik barındırmaktadır bu konu hakkında GBWhatsApp Nedir? adlı makalemde sizlere gereken bilgilere yeterince verdim. GBWhatsApp hakkında merak ettiğiniz konuları benimle alt kısımdaki yorum alanlarından iletişime geçerek sorularınızı iletebilirsiniz.

Silinen WhatsApp Açılınca Mesajlar Gider Mi?

Silinen WhatsApp Açılınca Mesajlar Gider Mi?

13 Aralık 2016
WhatsApp Mesaj Okuma Programları Var Mı?

WhatsApp Mesaj Okuma Programları Var Mı?

03 Temmuz 2016
WhatsApp Hesabı Nasıl Çalınır?

WhatsApp Hesabı Nasıl Çalınır?

11 Ocak 2018
WhatsApp Hesap Bilgilerimi Paylaş Nedir?

WhatsApp Hesap Bilgilerimi Paylaş Nedir?

14 Kasım 2017