Instagram Kullanıcısı Ne Demek?

Instagram Kullanıcısı Ne Demek?

Instagram’ı bilmeyen, kullanmayan veya hiç duymayan var mı? Günümüzde ülke şartlarında herkesin elinde bir akıllı telefon var ve bu telefonların neredeyse her birindei Dünya’ca ünlü olan ınstagram adlı uygulama mevcut. Instagram bir fotoğraf yükleme uygulaması. Aynı zamanda video paylaşabilirsiniz fakat günümüzde fotoğrafları sergilemek ve beğeni almak için  kullanılıyor. Herneyse bize lazım olan şuanki konu; ”Instagram kullanıcısı ne anlama geliyor?”

Instagram Kullanıcısı Ne Anlama Geliyor?

Yukarıda da denildiği gibi Instagram’ı günümüzde milyonlarca kişi kullanıyor. Bu milyonlarca kişinin her birisine ayırt edilmeksizin ”ınstagram kullanıcısı” deniliyor. İsterseniz popüler bir kişi olun, isterseniz ınstagram’ın kurucusu olan ne olursa olsun size denilecek tek şey ”ınstagram kullanıcısı”. Eğer ınstagram’a kayıtlıysanız ve bu uygulamayı kullanıyorsanız bu lakabı, ön adı alacaksınız.

Demek istenilen olay şu; Rihanna, Justin Bieber, Beyonce, Demet Akalın veya Instagram kurucusu olan Mark Zuckerberg hiç farketmiyor. Eğer Instagram’ı aktif bir şekilde kullanıyorsanız ve fotoğraflarınızı, videolarınızı yüklüyorsanız daha doğrusu instagram’a kayıt olduğunuz andan itibaren size bir ön ek adı takılacak. Bu isim ise; ”Instagram kullanıcısı.” Evet, umarım ne demek istediğimizi anlayabilmişsinizdir. Instagram’ı Google Play Store’den veya Apple Store’dan arama yapıp bularak hemen indirmeye başlayabilirsiniz. Unutmayın; ”Instagram’a kayıt olursanız sizlerde artık bir Instagram kullanıcısı ismine sahip olursunuz.”

Yorum Yap

Yorumlar
Instagram Ekran Görüntüsü Alınca Bildirim Gider Mi?
Instagram Ekran Görüntüsü Alınca Bildirim Gider Mi?08 Aralık 2016
Instagram Video İndirme Nasıl Yapılır?
Instagram Video İndirme Nasıl Yapılır?27 Aralık 2020
Instagram Hesabımı Nasıl Güvene Alabilirim
Instagram Hesabımı Nasıl Güvene Alabilirim14 Eylül 2016
Instagram Takip Etmeyenleri Bulan Uygulama
Instagram Takip Etmeyenleri Bulan Uygulama04 Temmuz 2016
Instagram Hikayeye Gizlice Nasıl Bakılır?
Instagram Hikayeye Gizlice Nasıl Bakılır?03 Mart 2021
Instagram Stories Nedir?
Instagram Stories Nedir?06 Ağustos 2016
Instagram Hesabım Çalındı Nasıl Geri Alırım?
Instagram Hesabım Çalındı Nasıl Geri Alırım?04 Temmuz 2016
Instagram'da Takip Ettiklerim Sürekli Artıyor Sorunu
Instagram'da Takip Ettiklerim Sürekli Artıyor Sorunu02 Ocak 2018