Instagram Video İndirme Nasıl Yapılır?

Instagram Video İndirme Nasıl Yapılır?

Instagram'ın araçlarından biri olan Instagram video indirme artık tamamen ücretsiz. Instagram'da video ve fotoğraf indirmek için alt kısımda indirmek istediğiniz videonun linkin URL adresini yapıştırmanız yeterlidir.
Günümüzde en çok kullanılan sosyal medya platformu haline gelen İnstagram’ın kullanıcı sayısı günden güne artmaktadır. Her alanda fotoğraf ve video paylaşımı yapabildiğimiz bu sosyal ağ da yakınlarımız ve arkadaşlarımız ile sosyalleşebilir, dünyanın her köşesinden pek çok yeri görebiliriz. Günden güne artan İnstagram kullanıcılarının yanı sıra diğer sosyal platformların da kullanıcı sayıları düşüşe geçiyor.

Peki, milyonlarca kullanıcıya sahip olan İnstagram da video nasıl indirilir? Pek çok kullanıcının uzun zamandır sorduğu soruların başında gelen video nasıl indirilir? Sorusunu sizler için araştırdık. İşte İnstagram’dan video indirmenin yöntemi…

Instagram Video İndirme

1 Milyar kullanıcı sayısı ile en çok kullanılan sosyal medya platformları arasında 3. Sırada yer almayı başaran İnstagram’ın sadece Amerika Birleşik Devletleri’nde 120 milyon kullanıcısı bulunmaktadır. İstatistiklere bakıldığı zaman sadece bir saat içerisinde dünyanın pek çok ülkesinden ve yerinden milyonlarca paylaşım yapılmaktadır. Sadece yapılan paylaşımlar değil aynı zamanda beğeniler ve aktiflik de oldukça üst sınırlardadır. Milyarlarca insanın kullandığı sosyal medya platformu olan İnstagram hakkında en çok zorlanılan ve merak edilen konu ise video indirmedir. İnstagram platformu üzerinden paylaşılan bir fotoğrafı ya da videoyu doğrudan indirmek mümkün olmasa da bunun oldukça kolay yöntemleri bulunmaktadır. İşte İnstagram video indirme yöntemleri şu şekildedir;
  • https://www.yusufkalafat.com/instagram-video-indirme-nasil-yapilir/adresine giriş yapın.
  • İndirmeyi istediğiniz video ya da fotoğrafı açarak linkini kopyalayın.
  • Hemen sonrasında İndirme işlemini başlat linkini tıklayın.
  • Önünüze gelen sayfanın hemen ortasında bir kısım yer almaktadır. Bu kısma kopyaladığınız linki yapıştırın.
  • Hemen ardından yapmanız gereken şey ise oldukça basit. ‘’Download’’ yazan butona tıklamak.
  • Sayfada yeşil renkte beliren ‘’Download video’’ (video indirmek istiyorsanız), ‘’download photo’’ (fotoğraf indirmek istiyorsanız) yazan yere tıklayın.
  • Yukarıda belirtilen adımları uyguladığınız taktirde dilediğiniz fotoğraf ya da video hızlı, kolay bir şekilde indirilecektir.
Sizler de yukarıda belirttiğimiz adımları uygulayarak istediğiniz video ya da fotoğrafı kolay bir şekilde indirebilirsiniz. İster telefonunuza ister bilgisayarınıza dilediğiniz videoyu indirebilirsiniz. İnstagram video indirmenin hiç de zor olmadığını göreceksiniz.

Yorum Yap

Yorumlar
Instagram Hesabım Çalındı Nasıl Geri Alırım?
Instagram Hesabım Çalındı Nasıl Geri Alırım? 04 Temmuz 2016
Instagram'da Takip Ettiklerim Sürekli Artıyor Sorunu
Instagram'da Takip Ettiklerim Sürekli Artıyor Sorunu 02 Ocak 2018
Instagram Takip Etmeyenleri Bulan Uygulama
Instagram Takip Etmeyenleri Bulan Uygulama 04 Temmuz 2016
Instagram ID Bulma ve ID'den Hesap Bulma
Instagram ID Bulma ve ID'den Hesap Bulma 27 Aralık 2020
Instagram Taslak Bölümü Nerede?
Instagram Taslak Bölümü Nerede? 15 Temmuz 2024
Instagram Repost Nasıl Yapılır?
Instagram Repost Nasıl Yapılır? 12 Ocak 2018
Instagram Çok İnternet Harcıyor
Instagram Çok İnternet Harcıyor 03 Temmuz 2016
Instagram Zoom Nasıl Yapılır?
Instagram Zoom Nasıl Yapılır? 31 Ağustos 2016