Instagram Video İndirme Nasıl Yapılır?
14 Haziran 2017

Instagram Video İndirme Nasıl Yapılır?

Günümüzün teknolojisiyle birlikte gelişmeye devam eden Instagram uygulamasında hemen hemen herkesin ihtiyaçlarından biri olan Instagram video indirme seçeneği sayesinde artık Instagram’da hoşunuza giden bir videoyu güvenli bir şekilde telefonunuza veya bilgisayarınıza indirebileceksiniz. Tamamen reklamsız olan bu sistem sayesinde sadece hoşunuza giden videonun ya da telefonunuza indirmek istediğiniz videonun URL adresini kopyalamanız yeterli olacaktır. Daha sonrasında ise sitemizde yer alan Instagram video indir sayfasına giderek buradaki boş kutuya hangi indirmek istediğiniz videonun URL adresini yazmanız durumunda otomatik olarak video dönüşüp sizlere indirme ekranı gelecektir. Bu kısımdan videonun üzerine uzun basarak direk olarak telefonunuza indirebilir veya Chrome tarayıcısı kullanıyorsanız videonun sağ alt köşesinde İndir işaretine dokunarak indirme işlemini başlatabilirsiniz.

Instagram’dan Video Nasıl İndirebilirim?

  1. İndirmek istediğiniz videonun URL adresini kopyalayınız, videonun URL adresini kopyalamak için Instagram’dan videonun sağ üst köşesinde bulunan üç nokta işaretine dokunup buradan Paylaşım URL’sini kopyala seçeneğine dokunmanız yeterlidir.
  2. URL adresini kopyaladıktan sonra Instagram video indir sayfasına giderek buradaki bulunan Video URL kutusuna kopyaladığınız videonun URL adresini yapıştırınız.
  3. Daha sonrasında Videoyu indir işaretine tıklayıp, videonun önizlemesini görebilir ve ardından sağ alt köşedeki indir işaretine dokunarak indirme işlemine başlayabilirsiniz.
  4. İndir işareti gözükmüyor ise Play tuşuna uzun basıp ardından Video İndir işaretine dokunarak indirmeyi başlatabilirsiniz.

Video Gözükmüyor Ne Yapmalıyım?

“Hata! Girilen URL bulunamadı.” gibisinden bir hata alıyorsanız kopyalamış olduğunuz videonun URL adresi büyük ihtimalle ya yanlıştır,  ya da video herkese açık olarak paylaşılmamıştır. Video indirme işlemlerini başlatabilmek için videonun herkese açık olması gerekmektedir.

Instagram Takip Etmeyenleri Bulan Uygulama

Instagram Takip Etmeyenleri Bulan Uygulama

04 Temmuz 2016
Instagram Ekran Görüntüsü Alınca Bildirim Gider Mi?

Instagram Ekran Görüntüsü Alınca Bildirim Gider Mi?

08 Aralık 2016
Instagram Şirket Profili Nasıl Oluşturulur?

Instagram Şirket Profili Nasıl Oluşturulur?

18 Mayıs 2017
Instagram Hesabı Nasıl Dondurulur?

Instagram Hesabı Nasıl Dondurulur?

27 Ağustos 2016