Instagram'da Takip Ettiklerim Sürekli Artıyor Sorunu

Instagram'da Takip Ettiklerim Sürekli Artıyor Sorunu

2017 seneyi ile beraber toplumsal basın devleri içinde bulunan Instagram uygulamasında bir takım sıkıntılar yaşanmaktadır. Bunun amaçlı ayrıntıları sizler amaçlı hazırlamış olduğumuz Instagram takip ettiklerim sürekli Çoğalıyor isimli yazımızda anlattık. Hemen beraber sizler amaçlı hazırlamış olduğumuz yazımıza göz atalım. 2017 senesi ile beraber en bir sürü seçim edilen toplumsal basın uygulamalarından bir tanesi meydana gelen Instagram uygulaması her geçtiğimiz gün yenilikler getirmeye ve çeşitli özellikler ile bizi şaşırtmaya devam ediyor. Instagram yalnızca fotoğraf paylaşma uygulaması olarak başlayıp daha ardından doğrudan kısa mesaj özelliği ile kendini toplumsal basın haline getirdi. Çok bir sürü kullanıcıya sahip meydana gelen Instagram uygulamasında nihai bir 2 senedir fenomenlik ön plandadır. Tüm Instagram kullanıcıları resimlerinin bir sürü beğeni almasını bir sürü pek takipçisi olmasını istemektedir.

Bunun içerisinde İnternetten çeşitli sitelere girerek Kendilerine takipçi hilesi yaparak ya da fotoğraf beğendirme hileleri uygulamaları faydalanarak bizzat kendilerini popüler olarak işaret etmektedir. Peki, Instagram takip ettiklerim sürekli Çoğalıyor sorunuza gelince sizlerin kendinizi popüler olarak göstermek amaçlı kullanmakta olduğunuz siteler ve uygulamalar sebebinden Instagram takip ettiklerim sürekli artıyor.

Bunun amaçlı ne benzeri tedbirler alabilirsiniz derseniz kendiniz bir tek takip ettiklerinizi silerseniz herhangi birşey anlam etmez. Takipçi arttırma sitelerine bir kere girince sizin hesabınızı havuzda tutuyor ve farklı üyeler kendilerine takipçi hilesi yapmak istediğinde sizde onu takip ediyorsunuz. Bunun kesinlikle çözümü Instagram dan uygulamanın içerisinden yoğun meydana gelen eklenti tarzı uygulamalar bulunmaktadır. Bunları kaldırarak Instagram takip ettiklerim sürekli Çoğalıyor meselenine çözüm inceleyebilirsiniz. Umarız Instagram takip ettiklerim sürekli Çoğalıyor isimli yazımızda sizlere destekçi olmuşuzdur. Daha pek Instagram ile ilgili detaylar sitemizde aşağı bölümde bulunmaktadır.

Instagram’da Takip Etme Virüsü Nasıl Temizlenir?

Instagram uygulamasında sürekli olarak takip ettikleriniz artıyor ise hesabınıza zararlı bir yazılım bulaşmış olabilir. Bunu kaldırma veya kontrol etmek istiyorsanız Instagram.com adresine giderek giriş yapınız. Yani uygulama haricinden herhangi bir internet tarayıcısını kullanarak Instagram.com adresine gidiniz. Ardından giriş yaptıktan sonra ayarlar bölümünden izin verilen uygulamalar bölümünden katılmış olduğunuz uygulmaları rahatlıkla temizleyebilirsiniz.

Yorum Yap

Yorumlar
Instagram Sahte Hesap Nasıl Şikayet Edilir?
Instagram Sahte Hesap Nasıl Şikayet Edilir? 03 Eylül 2016
Instagram ID Bulma ve ID'den Hesap Bulma
Instagram ID Bulma ve ID'den Hesap Bulma 27 Aralık 2020
Instagram Çok İnternet Harcıyor
Instagram Çok İnternet Harcıyor 03 Temmuz 2016
Instagram Repost Nasıl Yapılır?
Instagram Repost Nasıl Yapılır? 12 Ocak 2018
Instagram Arama Geçmişini Tamamen Silme
Instagram Arama Geçmişini Tamamen Silme 06 Temmuz 2016
Instagram Zoom Nasıl Yapılır?
Instagram Zoom Nasıl Yapılır? 31 Ağustos 2016
Instagram Şirket Profili Nasıl Oluşturulur?
Instagram Şirket Profili Nasıl Oluşturulur? 18 Mayıs 2017
Instagram Hesabımı Nasıl Güvene Alabilirim
Instagram Hesabımı Nasıl Güvene Alabilirim 14 Eylül 2016