Telefondaki Silinen Resimleri Geri Getirmek
04 Haziran 2017

Telefondaki Silinen Resimleri Geri Getirmek

Günümüzde veri kurtarma işlemi sayesinde bazı nedenlerden dolayı silinmiş olan dosyalarımızı, resimlerimizi veya önemli programlarımızı kolaylıkla geri getirebilmekteyiz. Bugün ise merak edilen konulardan biri olan telefondaki silinen resimleri geri getirme işlemi hakkında sizlere bugün bilmeniz gereken bazı önemli bilgiler vereceğim. Telefonunuzda format attıktan sonra kaybolan resimleriniz varsa veya yanlışlıkla silmiş olduğunuz resimlerinizi geri getirmek istiyorsanız bunun için çeşitli veri kurtarma programlarını kullanarak, silinen resimlerinizi geri getirebilirsiniz. Resim geri getirme konusunda oldukça iddialı olan ve ücretsiz olarak hizmet veren programlardan biri olan DiskDigger programı sayesinde sizlerde silinmiş olan fotoğraflarınızı geri getirebilirsiniz.

DiskDigger programını nereden indirebilirim?

Arama motorlarının kullanarak diskdigger programına ait olan bütün sürümleri kolaylıkla bulabilirsiniz, lakin sizler güvenli bir siteden indirmek istiyorsanız diskdigger programının resmi internet adresi üzerinden indirmeniz daha mantıklı olacaktır. Bunun için http://diskdigger.org adresi üzerinden ilgili programı indirebilirsiniz.

DiskDigger nasıl kullanılır?

DiskDigger programından daha fazla, verim alabilmek adına mutlaka bir bilgisayardan yardım almanız sizler için daha sağlıklı olacaktır. Bilgisayarınıza ilk etapta USB kablosu ile birlikte telefonunuzu bağlayınız ve ardından diskdigger programını indirip açınız.

DiskDigger programını kullanmak oldukça kolaydır, kendine has tasarımı ve kullanabilirligi açısından oldukça kolay olan DiskDigger programını kullanabilmek ilk etapta hangi diskte tarama yapacağınızı seçiniz ve ardından taramayı başlatıp taramanın bitmesini bekleyiniz. Tarama tamamen bittikten sonra DiskDigger programı sizlerin daha önceden silmiş olduğunuz bütün resimleri liste şeklinde gösterecektir, buradan hangi resimleri geri getirmek istiyorsanız veri kurtar seçeneğini kullanarak silinen dosyalarınızı tekrardan geri getirebilir kullanabilirsiniz.

Telefondan DiskDigger Programını Kullanabilir Miyim?

Telefonunuzdan diskdigger programını tabi ki de kullanabilirsiniz, şuan için Google Playde 10 milyondan fazla indirilmeye sahip olan DiskDigger programı ile silinen fotoğraflarınızı geri getirebilirsiniz. Lakin mobil sürümü çok fazla derinlemesine inceleme yapmadığından dolayı masaüstü sürümü tavsiye edilir.

Google Chrome Çevrimdışı Özelliği Nedir?

Google Chrome Çevrimdışı Özelliği Nedir?

06 Ağustos 2017
Scorp Ücretli mi?

Scorp Ücretli mi?

23 Eylül 2017
Remix OS Nedir? Nasıl Kurulur?

Remix OS Nedir? Nasıl Kurulur?

24 Mayıs 2017
Mobil İçin Sabit Reklam Nasıl Yapılır?

Mobil İçin Sabit Reklam Nasıl Yapılır?

09 Temmuz 2016