Youtube Video İndirme İşlemi Nasıl Yapılır?

Youtube Video İndirme İşlemi Nasıl Yapılır?

Günümüzün video izleme sitelerinden biri olan ve günümüzde en fazla ziyaretçiye sahip olan video sitesi Youtube için video indirme işleminden bahsedeceğim. Android işletim sistemine sahip cihazların kullanıcıları Youtube tarzı sitelerde gördükleri, beğendikleri bir videoyu cihazına indirmek isteyebilirler. Bu sitelerde videoyu direkt olarak cihaza indirme tuşu vs. yer almamaktadır. Bu sebeple video indirme işlemini yapabilmek için çeşitli programlara ihtiyaç duyulmaktadır.

Tubemate Programı ile Video Nasıl İndirilir?

Youtube tarzı sitelerde bulunan videoyu indirmek için tasarlanmış olan bu uygulamayı cihaza indirerek video indirme işlemini yapabilirsiniz. Android 2.3 ve üstü sürümlerine sahip cihazlarda sorunsuz çalışıyor. Uygulamayı tubemate.net adresinden cihazınıza indirin. Cihazınıza ‘.apk’ uzantılı bir dosya inecektir. Cihazınıza inen ‘.apk’ uzantılı dosyayı çalıştırarak kurulumu tamamlayın.

Tubemate Uygulaması Nasıl Kullanılır?

Tubemate uygulaması Youtube, Dailymotion vb. sitelerden indirmek istediğiniz videoyu indirmeye yarar. Ayrıca uygulamanın içinde bir de web tarayıcısı mevcut. Tubemate uygulaması ile video indirmek için yapmanız gereken istediğiniz videoyu oynatmak. Eğer videoyu oynattığınız site uygulama tarafından destekleniyor ise üstte yeşil bir ok çıkar. Ok işaretine bastığınızda karşınıza çözünürlükler çıkacaktır. Bu çözünürlüklerden birini seçerek videoyu indirebilir veya izleyebilirsiniz.

Snaptube Programı ile Video Nasıl İndirilir?

Bu programda Youtube tarzı sitelerden video indirmek amacıyla tasarlanmış olan bu uygulamayı cihaza indirerek video indirme işlemini yapabilirsiniz. Bu uygulama video haricinde Instagram, Facebook vb. sitelerden fotoğraf veya video indirmeye ve vidoyu ‘.mp3’ olarak indirme özelliğine sahip.

Snaptube Programı Nasıl Kullanılır?

Bu uygulama Youtube, Facebook, Instagram vb. sitelerde gezinirken istediğiniz bir videoyu veya fotoğrafı indirebilme özelliğine sahip.

Snaptube uygulaması ile video veya fotoğraf indirmek çok kolay. Yapmanız gereken indirmek istediğiniz videoyu veya fotoğrafın yanında bulunan paylaş butonuna basıp Snaptube uygulamasını seçmek. Otomatik olarak Snaptube uygulaması açılacaktır. Sağ altta bulunan kırmızı ok işaretine basıyoruz ve karşımıza üstte ‘.mp3’ olarak indirme seçeneği onun hemen altında video olarak indirebilmeniz için çözünürlükler bulunacaktır istediğiniz çözünürlüğe tıklayarak indirme işlemini hemen başlatabilirsiniz.

Yorum Yap

Yorumlar
DDoS Saldırılarının Geleceği Etkilemesi
DDoS Saldırılarının Geleceği Etkilemesi 11 Mayıs 2017
Üç Boyutlu Yazıcı Nasıl Kullanılır?
Üç Boyutlu Yazıcı Nasıl Kullanılır? 29 Ağustos 2017
CSS initial Nedir? Nasıl Kullanılır?
CSS initial Nedir? Nasıl Kullanılır? 06 Temmuz 2016
Spam Trafik Engelleme Nasıl Yapılır?
Spam Trafik Engelleme Nasıl Yapılır? 13 Mayıs 2017
SEOPix İle Markanızı Büyütün!
SEOPix İle Markanızı Büyütün! 15 Ekim 2021
Neden 4.5 G Yerine LTE Yazıyor?
Neden 4.5 G Yerine LTE Yazıyor? 15 Aralık 2017
https Yönlendirmesi Nasıl Yapılır?
https Yönlendirmesi Nasıl Yapılır? 12 Mayıs 2017
Codeigniter Framework Nedir?
Codeigniter Framework Nedir? 16 Mayıs 2017