Gizli Numaradan Arayanı Bulma

Gizli Numaradan Arayanı Bulma

Günümüzün sıkça merak edilen konularından biri olan Arayan özel numarayı öğrenme işlemi hakkında bugün sizlere Turkcell operatöründe gizliden arayanları bulma yöntemlerinden bahsedeceğim. Telefonlar çok sık kullanılan araçlar haline geldiği dünden itibaren telefon sapıkları da giderek artmaya başladı. İster sapıklık yapmak için ister şaka için olsun bu gizli numaradan aramalar bazı insanları oldukça rahatsız ediyor. Arayan bilinmeyen numarayı öğrenme işlemi ile bu kişileri öğrenmek çok kolay.

Gizli numara bulma işlemi nasıl yapılır?

Öncelikle gizli numarayı bulma işleminin çok basit bir işlem olduğunu ver herkes tarafından yapılabileceğini belirtmekte fayda var. Gizli numarayı öğrenmek için öncelikle bilgisayarımızda kullandığımız tarayıcı uygulama yardımı ile hangi hattan bağlanıyor isek ( Türk Telekom, Super Online vb. )o hattın sitesine giriş yapıyoruz. Daha sonrasında bu sayfada bulunan online işlemler kısmına geçiyoruz. İşlemler sayfa düzeni farklı olsa da her hattın resmi sayfasında bu şekilde yapılmaktadır. Online işlemler kısmında daha önce şifre belirlememiş kişilerin şifre belirlemesi gerekmektedir Şifre belirledikten sonra Lira İşlemlerim adlı kısma geçiyoruz. Lira işlemlerim yazısının altında Harcama Detayı bölümü bulunacaktır. Bu kısım gizli numaranın tespit edildiği kısımdır. Harcama detayındaki gelen ve giden aramalar kısmında gizli numaranın aradığı saate bakarak numarasını tespit edebilirsiniz.

Turkcell gizli numara öğrenme servisi nasıl çalışır?

Turkcell operatörlerini kullanan ve özel numaralardan rahatsız olan kişiler özel numaraları tamamen engelleyebilirler. Ancak bunu tercih etmeyen, özel numaranın kim olduğunu bulmak isteyen kişiler için de Turkcell gizli numara öğrenme servisi kullanılabilir. Turkcell ile gizli numarayı öğrenmek çok basit ve kısa bir işlemdir. Kullanıcılar özel numara aradıktan hemen sonra kimliğini öğrenip ona gerçek numarası ile dönüş yapıp, ufak sürprizler yapabilirler.

Turkcell gizli numarayı öğrenmek için Turkcell operatörüne telefondaki tarayıcıdan giriş yapmak gerekmektedir. Resmi sayfasından giriş yaptığınızda fatura detayı bölümünde kullanıcılar gizli numaranın kim olduğunu numara olarak görebilirler.

Gizli numarayı öğrenme işlemi için kullanıcılar bireysel giriş menüsünden ulaştıkları sayfada telefon numarası ve şifre ile giriş yapmalıdırlar. Şifresini hatırlamayan kullanıcılar SIFRE yazıp 2222 numaralı hatta mesaj göndererek şifrelerini öğrenebilirler. Numara ve şifre ile giriş yaptıktan sonra Fatura analizi sayfasına giriş yapmak gerekmektedir. Bu sayfada kullanıcıları faturalandırma detayları görünecektir. Buradan detay kısmına geçiş yapıldığında arayan gizli numara da açık bir telefon numarası şeklinde görünecektir.

Yorum Yap

Yorumlar
Remix OS Nedir? Nasıl Kurulur?
Remix OS Nedir? Nasıl Kurulur? 24 Mayıs 2017
PHP ile BOT Nasıl Yapılır?
PHP ile BOT Nasıl Yapılır? 28 Aralık 2017
iPhone Özelden Arama Nasıl Engellenir?
iPhone Özelden Arama Nasıl Engellenir? 28 Kasım 2017
HTTP Error 503 – Service Unavailable Hatası
HTTP Error 503 – Service Unavailable Hatası 12 Mayıs 2017
Web Tabanlı Yazılım Nedir?
Web Tabanlı Yazılım Nedir? 28 Nisan 2017
PDO ile Veri Tabanından Veri Çekmek
PDO ile Veri Tabanından Veri Çekmek 08 Eylül 2016
PHP Site Hackleme Nasıl Yapılır? Çözümü Nedir?
PHP Site Hackleme Nasıl Yapılır? Çözümü Nedir? 09 Temmuz 2017
Android Telefondan RAR Dosyası Nasıl Açılır?
Android Telefondan RAR Dosyası Nasıl Açılır? 26 Aralık 2017