Twitter Üyeliğimi Nasıl İptal Edebilirim?

Twitter Üyeliğimi Nasıl İptal Edebilirim?

Eğer sizlerde her geçen gün daha fazla sıkıcı olmaya başlayan Twitter’da bulunan hesabınızı iptal etmek istiyorsanız paylaşacağımız linkler üzerinden sizlerde Twitter hesabınızı hızlı bir şekilde iptal edebilirsiniz. Twitter’da hesap iptal edebilmek için, yapacağınız tek işlemlerden biri telefonunuzda bulunan ve sürekli internete girdiğiniz tarayıcılardan herhangi birini açıp bu tarayıcılar üzerinden Twitter.com adresine gidip giriş yapmak yeterli olacaktır. Giriş yaptıktan sonra, hesap ayarları kısmından hesabını kalıcı olarak iptal edebilirsiniz.  Twitter’da hesap iptal etme işlemleri için mutlaka bir tarayıcıdan yardım almanız gerekmektedir, çünkü maalesef ki Twitter uygulaması üzerinden hesabınızı iptal edemezsiniz. Twitter’da hesabınızı iptal etmek için şu adımları izlemeniz yeterli olacaktır.

Hesap İptal Etme İşlemleri

Twitter’da hesap dondurmak için,

  1. Telefonunuzun tarayıcısından twitter.com adresine gidip kendi kullanıcı adınızı ve şifrenizi girip burada bulunan Giriş yap işaretine tıklayınız.
  2. Twitter hesabınıza girdikten sonra sağ üst köşede yer alan kendi profilinize gidiniz ve en alt kısımda yer alan olan hesabımı geçici olarak kapat yani hesabımı dondur seçeneğine tıklayınız.
  3. Gelen kutuya mevcut Twitter hesabınızın şifresini giriniz ve tamam diyerek Twitter hesabınızı geçici olarak dondurabilirsiniz.

Hesabınızı dondurduktan sonra 30 gün kadar bir süre içerisinde giriş yapmadığınız vakit hesabınız kalıcı bir şekilde silinecektir. Tek yapmanız gereken, hesabınızın iptali için 30 gün boyunca giriş yapmamak yeterli olacaktır.

Hesap Dondurma Linki

Twitter hesabınızı dondurmak için sizlerde alt kısımda yer alan Twitter hesap dondurma linkini kullanarak hesabınızı dondurabilirsiniz.

https://twitter.com/settings/accounts/confirm_deactivation

Twitter hesabınıza twitter.com adresinden giriş yapınız ve ardından üst kısımdaki adrese gidiniz ve bu kısımdan Twitter hesabınızı dondurabilirsiniz. Twitter hesabınızı dondurduktan sonra 30 gün boyunca giriş yapmazsanız hesabınız kalıcı olarak silinecektir.

Yorum Yap

Yorumlar
Facebook Messenger Bildirimleri Nasıl Kapatılır?
Facebook Messenger Bildirimleri Nasıl Kapatılır? 19 Kasım 2017
Twitter QR Kod Nedir? Nasıl Kullanılır?
Twitter QR Kod Nedir? Nasıl Kullanılır? 16 Mayıs 2017
WhatsApp'ta Link İle Grup İsteği Oluşturmak
WhatsApp'ta Link İle Grup İsteği Oluşturmak 28 Eylül 2016
2 Tane Whatsapp Nasıl Kullanabilirim?
2 Tane Whatsapp Nasıl Kullanabilirim? 17 Kasım 2017
Snapchat Nasıl Efekt Kullanılır?
Snapchat Nasıl Efekt Kullanılır? 11 Eylül 2016
GBWhatsApp Nedir?
GBWhatsApp Nedir? 18 Ağustos 2016
Twitter'da Kişi Engelleme Nasıl Yapılır?
Twitter'da Kişi Engelleme Nasıl Yapılır? 27 Aralık 2017
Silinen WhatsApp Açılınca Mesajlar Gider Mi?
Silinen WhatsApp Açılınca Mesajlar Gider Mi? 13 Aralık 2016