Snapchat Nasıl Efekt Kullanılır?

Snapchat Nasıl Efekt Kullanılır?

Belkide geçeceğin en iyi reklam platformlarından olan Snapchat uygulaması büyük bir hız ile gelişmeye devam ediyor, süreli fotoğrafların paylaşıldığı platformlardan olan Snapchat uygulamasında efekt uygulayıp gönderdiğiniz fotoğraflarda sivilcilerinizin ve yüzünüzde yer alan bütün kusurların yok olmasına neden olabilirsiniz. Snapchat uygulaması 2016 yılında geliştirmelerini sürdürürken sürekli yeni efektler ekleyip kullanıcılarını şımartmaya devam ediyor. Büyük bir hızla gelişmekte olan Snapchat uygulaması ile sizlerde bol bol efektler kullanmaya devam edebilirsiniz, peki Snapchat uygulamasında nasıl efekt kullanılır?

Snapchat efektlerini kullanmak isteyenler, son dönemlerin favorisi olan ve tüm sosyal ağlarda görmeye alıştığımız bu yöntemleri kendilerinde denemek istiyorlar. Tavşan kulakları, dil çıkartan fare, yüzü bulanıklaştırma ve patates objesi gibi yapma tarzında ki birçok Snapchat efekti, artık sizlere ücretsiz bir hizmet sağlamaktadır. Bunu yapmak adına fotoğraf çekme bölümünde yer alan küçük “o” ikonuna tıklamak olacaktır. Yüzünüzü başta konumlandırdıktan sonra “o” kısmına bağlayarak efektler arası kaydırmalar yapabilirsiniz.

Bu kaydırmalar ile beraber onlarca farklı efekti denemek ve kendinize uygulamak söz konusudur. Tabii ki efektlerin işe yarar bir hal alması için kamera önünde hareketli olmaya çalışın. Örneğin dil çıkartan bir fare simgesi için ağzınızı açıp kapatmanız gerekiyor. Efekt çalışırken video da devreye girecek ve kaydı başlatacaktır. Daha sonra ki aşamalar için kaydettiğiniz bu videoyu kendi hikayenizde veya bireysel arkadaşlarınız arasında paylaşabilirsiniz. Bu alanın en iyi uygulaması konumunda yer alan Snapchat efektleri, sizlere basit bir kullanım olanağı sunmakta ve hizmet almanıza yardımcı olmaktadır.

Yorum Yap

Yorumlar
WhatsApp’ta Kayıtlı Olup Olmadığını Anlamak
WhatsApp’ta Kayıtlı Olup Olmadığını Anlamak 29 Ekim 2017
WhatsApp'a Nasıl Şifre Konur?
WhatsApp'a Nasıl Şifre Konur? 23 Ağustos 2016
WhatsApp Hesabı Nasıl Çalınır?
WhatsApp Hesabı Nasıl Çalınır? 11 Ocak 2018
GBWhatsApp Nedir?
GBWhatsApp Nedir? 18 Ağustos 2016
2 Tane Whatsapp Nasıl Kullanabilirim?
2 Tane Whatsapp Nasıl Kullanabilirim? 17 Kasım 2017
Facebook Messenger Bildirimleri Nasıl Kapatılır?
Facebook Messenger Bildirimleri Nasıl Kapatılır? 19 Kasım 2017
Twitter QR Kod Nedir? Nasıl Kullanılır?
Twitter QR Kod Nedir? Nasıl Kullanılır? 16 Mayıs 2017
Snapchat Hesabı Nasıl Silinir?
Snapchat Hesabı Nasıl Silinir? 31 Temmuz 2017