Snapchat Nasıl Efekt Kullanılır?

Snapchat Nasıl Efekt Kullanılır?

Belkide geçeceğin en iyi reklam platformlarından olan Snapchat uygulaması büyük bir hız ile gelişmeye devam ediyor, süreli fotoğrafların paylaşıldığı platformlardan olan Snapchat uygulamasında efekt uygulayıp gönderdiğiniz fotoğraflarda sivilcilerinizin ve yüzünüzde yer alan bütün kusurların yok olmasına neden olabilirsiniz. Snapchat uygulaması 2016 yılında geliştirmelerini sürdürürken sürekli yeni efektler ekleyip kullanıcılarını şımartmaya devam ediyor. Büyük bir hızla gelişmekte olan Snapchat uygulaması ile sizlerde bol bol efektler kullanmaya devam edebilirsiniz, peki Snapchat uygulamasında nasıl efekt kullanılır?

Snapchat efektlerini kullanmak isteyenler, son dönemlerin favorisi olan ve tüm sosyal ağlarda görmeye alıştığımız bu yöntemleri kendilerinde denemek istiyorlar. Tavşan kulakları, dil çıkartan fare, yüzü bulanıklaştırma ve patates objesi gibi yapma tarzında ki birçok Snapchat efekti, artık sizlere ücretsiz bir hizmet sağlamaktadır. Bunu yapmak adına fotoğraf çekme bölümünde yer alan küçük “o” ikonuna tıklamak olacaktır. Yüzünüzü başta konumlandırdıktan sonra “o” kısmına bağlayarak efektler arası kaydırmalar yapabilirsiniz.

Bu kaydırmalar ile beraber onlarca farklı efekti denemek ve kendinize uygulamak söz konusudur. Tabii ki efektlerin işe yarar bir hal alması için kamera önünde hareketli olmaya çalışın. Örneğin dil çıkartan bir fare simgesi için ağzınızı açıp kapatmanız gerekiyor. Efekt çalışırken video da devreye girecek ve kaydı başlatacaktır. Daha sonra ki aşamalar için kaydettiğiniz bu videoyu kendi hikayenizde veya bireysel arkadaşlarınız arasında paylaşabilirsiniz. Bu alanın en iyi uygulaması konumunda yer alan Snapchat efektleri, sizlere basit bir kullanım olanağı sunmakta ve hizmet almanıza yardımcı olmaktadır.

Yorum Yap

Yorumlar
Twitter Üyeliğimi Nasıl İptal Edebilirim?
Twitter Üyeliğimi Nasıl İptal Edebilirim? 03 Kasım 2017
Facebook Messenger Gizli Mesajları Göstermek
Facebook Messenger Gizli Mesajları Göstermek 24 Ağustos 2016
2 Tane Whatsapp Nasıl Kullanabilirim?
2 Tane Whatsapp Nasıl Kullanabilirim? 17 Kasım 2017
WhatsApp Hesap Bilgilerimi Paylaş Nedir?
WhatsApp Hesap Bilgilerimi Paylaş Nedir? 14 Kasım 2017
Facebook Messenger Bildirimleri Nasıl Kapatılır?
Facebook Messenger Bildirimleri Nasıl Kapatılır? 19 Kasım 2017
Silinen WhatsApp Açılınca Mesajlar Gider Mi?
Silinen WhatsApp Açılınca Mesajlar Gider Mi? 13 Aralık 2016
WhatsApp'ta Link İle Grup İsteği Oluşturmak
WhatsApp'ta Link İle Grup İsteği Oluşturmak 28 Eylül 2016
Facebook Geçici Profil Resmi Nasıl Ayarlanır?
Facebook Geçici Profil Resmi Nasıl Ayarlanır? 19 Ekim 2017