Twitter'da Kişi Engelleme Nasıl Yapılır?

Twitter'da Kişi Engelleme Nasıl Yapılır?

Twitter’da kişi engellemek için o kişinin profiline giderek seçenekler bölümünden kişi engelle seçeneğini seçerek kişi engelleyebilirsiniz. Engellemiş olduğunuz kişiyi sizi takip edemez göndermiş olduğunuz gönderileri göremez ve size kesinlikle mesaj gönderemez. Twitter sayesinde gündemi hızlı bir şekilde takip edebilir, en çok merak edilen konulara hızlıca ulaşabilir ve yeni arkadaşlıklar edinebilirsiniz. 2016 senesinin en çok kullanılan bir uygulaması olan Twitter ile tanıdığınız politikacıları, sanatçıları ve diğer ünlü kişilerin ne yaptığı konusunda, hangi projelere katıldığı konusunda ve nereye gittiği gibi konularında bir çok detaya sahip olabilirsiniz.

Çağımızın en büyük nimetlerinden biri haline gelen Twitter’da kayıt olmak için sadece kullanıcı adı ile şifre belirlemeniz yeterlidir, bunun haricinde ise ilerleyen günlerde telefon onay kodu gerekmektedir. Güvenliğiniz için Twitter sosyal ağına telefon numaranızı ekleyip daha güvenli bir hesaba sahip olabilirsiniz. 2017 senesinde Twitter’da kişi engellemek için şu adımları izleyebilirsiniz. Engellenecek olan kişinin profiline gidin, çark işaretine dokunun ve burada yer alan seçenekler kısmından kişiyi engelle seçeneğini seçerek bu kişinin engellemesini sağlayabilirsiniz.

Kişi Engelleme Nasıl Yapılır?

  • Twitter’da engellemek istediğiniz kişinin profiline gidiniz.
  • Seçenekler kısmından Kişiyi Engelle işaretine tıklayınız.
  • Daha sonrasında karşınıza çıkan hata da Tamam diyerek işleminizi onaylayınız.

Twitter’da engelleme yapınca bildirim gider mi?

Birçok Twitter kullanıcısı bir kişiyi engelledikten sonra o kişiye bildirim gider mi konusunda oldukça endişelidir. Peki, Twitter’da birini engelleyince bildirim gider mi? Twitter’da veya diğer sosyal medya sitelerinde olsun bir kişiyi engellediğinde o kişiye kesinlike bildirim gitmez.

Twitter hakkında merak ettiğiniz konulardan biri olan kişi engelleme hakkında takılmış olduğunuz soruları bizlere iletmeyi unutmayınız ve ayrıca Twitter’a gelecek olan güncellemeler ile artık daha keyifli bir ortam olacaktır. Twitter’da yer alan şuan ki 140 karakter limiti kalkacak ve ardından daha nezih bir yer olacaktır. Gif paylaşımına izin verilmekte olan Twitter’da ilerleyen günlerde daha farklı bir güncelleme alarak daha keyifli bir ortam olacaktır.

Yorum Yap

Yorumlar
GBWhatsApp Nedir?
GBWhatsApp Nedir? 18 Ağustos 2016
Silinen WhatsApp Açılınca Mesajlar Gider Mi?
Silinen WhatsApp Açılınca Mesajlar Gider Mi? 13 Aralık 2016
WhatsApp Hesap Bilgilerimi Paylaş Nedir?
WhatsApp Hesap Bilgilerimi Paylaş Nedir? 14 Kasım 2017
Twitter Üyeliğimi Nasıl İptal Edebilirim?
Twitter Üyeliğimi Nasıl İptal Edebilirim? 03 Kasım 2017
WhatsApp'a Nasıl Şifre Konur?
WhatsApp'a Nasıl Şifre Konur? 23 Ağustos 2016
Snapchat Nasıl Efekt Kullanılır?
Snapchat Nasıl Efekt Kullanılır? 11 Eylül 2016
Facebook Messenger Bildirimleri Nasıl Kapatılır?
Facebook Messenger Bildirimleri Nasıl Kapatılır? 19 Kasım 2017
WhatsApp Hesabı Nasıl Çalınır?
WhatsApp Hesabı Nasıl Çalınır? 11 Ocak 2018