Twitter'da Kişi Engelleme Nasıl Yapılır?

Twitter'da Kişi Engelleme Nasıl Yapılır?

Twitter’da kişi engellemek için o kişinin profiline giderek seçenekler bölümünden kişi engelle seçeneğini seçerek kişi engelleyebilirsiniz. Engellemiş olduğunuz kişiyi sizi takip edemez göndermiş olduğunuz gönderileri göremez ve size kesinlikle mesaj gönderemez. Twitter sayesinde gündemi hızlı bir şekilde takip edebilir, en çok merak edilen konulara hızlıca ulaşabilir ve yeni arkadaşlıklar edinebilirsiniz. 2016 senesinin en çok kullanılan bir uygulaması olan Twitter ile tanıdığınız politikacıları, sanatçıları ve diğer ünlü kişilerin ne yaptığı konusunda, hangi projelere katıldığı konusunda ve nereye gittiği gibi konularında bir çok detaya sahip olabilirsiniz.

Çağımızın en büyük nimetlerinden biri haline gelen Twitter’da kayıt olmak için sadece kullanıcı adı ile şifre belirlemeniz yeterlidir, bunun haricinde ise ilerleyen günlerde telefon onay kodu gerekmektedir. Güvenliğiniz için Twitter sosyal ağına telefon numaranızı ekleyip daha güvenli bir hesaba sahip olabilirsiniz. 2017 senesinde Twitter’da kişi engellemek için şu adımları izleyebilirsiniz. Engellenecek olan kişinin profiline gidin, çark işaretine dokunun ve burada yer alan seçenekler kısmından kişiyi engelle seçeneğini seçerek bu kişinin engellemesini sağlayabilirsiniz.

Kişi Engelleme Nasıl Yapılır?

  • Twitter’da engellemek istediğiniz kişinin profiline gidiniz.
  • Seçenekler kısmından Kişiyi Engelle işaretine tıklayınız.
  • Daha sonrasında karşınıza çıkan hata da Tamam diyerek işleminizi onaylayınız.

Twitter’da engelleme yapınca bildirim gider mi?

Birçok Twitter kullanıcısı bir kişiyi engelledikten sonra o kişiye bildirim gider mi konusunda oldukça endişelidir. Peki, Twitter’da birini engelleyince bildirim gider mi? Twitter’da veya diğer sosyal medya sitelerinde olsun bir kişiyi engellediğinde o kişiye kesinlike bildirim gitmez.

Twitter hakkında merak ettiğiniz konulardan biri olan kişi engelleme hakkında takılmış olduğunuz soruları bizlere iletmeyi unutmayınız ve ayrıca Twitter’a gelecek olan güncellemeler ile artık daha keyifli bir ortam olacaktır. Twitter’da yer alan şuan ki 140 karakter limiti kalkacak ve ardından daha nezih bir yer olacaktır. Gif paylaşımına izin verilmekte olan Twitter’da ilerleyen günlerde daha farklı bir güncelleme alarak daha keyifli bir ortam olacaktır.

Yorum Yap

Yorumlar
Facebook Messenger Gizli Mesajları Göstermek
Facebook Messenger Gizli Mesajları Göstermek 24 Ağustos 2016
WhatsApp'ta Link İle Grup İsteği Oluşturmak
WhatsApp'ta Link İle Grup İsteği Oluşturmak 28 Eylül 2016
WhatsApp’ta Kayıtlı Olup Olmadığını Anlamak
WhatsApp’ta Kayıtlı Olup Olmadığını Anlamak 29 Ekim 2017
Twitter QR Kod Nedir? Nasıl Kullanılır?
Twitter QR Kod Nedir? Nasıl Kullanılır? 16 Mayıs 2017
Snapchat Hesabı Nasıl Silinir?
Snapchat Hesabı Nasıl Silinir? 31 Temmuz 2017
WhatsApp'a Nasıl Şifre Konur?
WhatsApp'a Nasıl Şifre Konur? 23 Ağustos 2016
Facebook Messenger Bildirimleri Nasıl Kapatılır?
Facebook Messenger Bildirimleri Nasıl Kapatılır? 19 Kasım 2017
GBWhatsApp Nedir?
GBWhatsApp Nedir? 18 Ağustos 2016