GBWhatsApp Nedir?
18 Ağustos 2016

GBWhatsApp Nedir?

Uzun zamandır merak edilen konulardan olan GBWhatsApp nedir? Hayat kurtaran WhatsApp sürümlerinden olan GBWhatsApp ile tıpkı sizlerde daha önceden aktif olan WhatsApp Plus uygulamasında bulunan özellikleri GBWhatsApp ile kullanabilirsiniz. GBWhatsApp sürümü ile sürekli olarak WhatsApp’ta çevrimiçi olarak gözükebilirsiniz veya WhatsApp’a girdiğiniz vakit son görülme saatinizin değişmemesini sağlayabilirsiniz. Birden fazla özelliklere sahip olan GBWhatsApp sürümü ile sizlerde Android olan telefonlarınız da bu uygulamayı kullanarak WhatsApp’ı daha farklı kullanabilirsiniz. Peki GBWhatsApp sürümünün daha ne çok özelliği var?

WhatsApp Son Görülmeyi Tamamen Kapatmak

Evet bunu sadece bir uygulama indirerek yapabilirsiniz, WhatsApp’ta son görülme saatinizi kalıcı olarak kapatabilir, gizleyebilirsiniz. WhatsApp’a girseniz bile son görülme saatleriniz kesinlikle değişmez. Siayey gibi sürekli bir şeylerin peşinde olan kişiler tarafından kullanılan bu uygulama ile WhatsApp’ta son görülme saatinizi kapatabilirsiniz. WhatsApp ayarlarında yer alan Gizlilik kısmındaki ayarları yapsanız dahi WhatsApp’a girdiğiniz vakit sizi çevrimiçi olarak gösterecektir eğer ki bu durumdan sizlerde şikayetçiyseniz telefonunuzdaki WhatsApp uygulamasını kaldırıp GBWhatsApp uygulamasını kurarak bunu yapabilirsiniz.

Birçok özelliğe sahip olan GBWhatsApp uygulaması sayesinde normal WhatsApp kullanıcılarından daha farklı olun ve daha fazla özellik ile WhatsApp’tan tam verim alın. WhatsApp’a girseniz bile son görülme saatinizin değişmemesi konusunda yardımcı olan GBWhatsApp uygulamasında başlıca özellikler şunlardır; sizlerde bu velininininimetlerimiz olan özellikleri kullanmayı unutmayın.

GBWhatsApp Özellikleri

 • WhatsApp’ta bulunan bütün yazışmalarınızın yazı fontlarını istediğiniz kadar küçültebilir hatta yazı büyüklüğünü 0 yaparak yazının gözükmemesini sağlayabilirsiniz. Bir kişi sizin WhatsApp’ınıza baktığı zaman mesajları boş olarak görebilir.
 • Bir fotoğraf veya bir video gönderirken göndereceğiniz dosyanın kalitesini ayarlayabilirsiniz.
 • Daha uzun videoalar gönderebilirsiniz.
 • Şuan için geçerli mi bilmiyorum lakin, sınırsız olarak WhatsApp grubuna kişi ekleyebilirsiniz.
 • WhatsApp’ın rengini veya sadece istediğiniz bölgelerin rengini değiştirebilirsiniz.
 • Sürekli çevrimiçi olarak gözükebilirsiniz.
 • Birden fazla hattınız varsa 2. numaranıza GBWhatsApp kurmanız yeterli olacaktır, bir telefonda 2 WhatsApp kullanabilirsiniz.
 • Sizlere sunulan LOG kısmını kullanarak arkadaşlarınızın ne bGBWhatsAppk yediği konusunda bilgi sahibi olabilirsiniz.
  • Ne zaman, saat kaçta profil fotoğrafını – durumunu güncellediği konusunda bilgi sahibi olabilir.
  • WhatsApp’a giriş – çıkış saatlerini bir nebze dahi olsa takip edebilirsiniz
 • WhatsApp geliştirmelerini sürdürürken 13 Kasım 2014 tarihinde yayınlamış olduğu mavi tik yeniliği ile dünya üzerinde bulunan bütün yapay olan ilişkiler bu güncelleme sonucunda bitmişti. WhatsApp’a gelen bu güncelleme bir süre sonra tepkilere dayanamadı ve mavi tik özelliğini kapatma seçeneğini sunulmasının ardından artık her şey daha netti. İnsanoğlu artık kimin mesajını okuduğunu, kimin okumadığını, mesajın iletilip iletilmediğini öğrenebiliyordu. WhatsApp’ta bu özellikleri sonlandıracak bir seçenek sunan GBWhatsApp’ta bulunan çift tikleri kapatma / çift mavi tikleri kapatma özelliği ile sizlerde WhatsApp’ta tam anlamıyla görünmez olun.
 • Son görülme saatinizi tamamen kapatabilirsiniz, WhatsApp’a girseniz bile sizi çevrimiçi olarak göstermez ve görünmez olarak WhatsApp’ta dolaşabilirsiniz.
 • İstediğiniz şekilde WhatsApp’ın renk ayarlarını kendinize göre değiştirebilirsiniz.
 • GBWhatsApp’ta kendine ait olan emojileri kullanabilirsiniz, lakin bu emojileri sadece siz görebilirsiniz normal WhatsApp kullanan bir vatandaş göremez.

GBWhatsApp Nereden İndirebilirim?

Sürekli güncellemeler almakta olan GBWhatsApp uygulamasını yabancı kaynaklardan indirebilirsiniz, Türk kaynaklarına pek güvenmemenizi tavsiye ederim.

WhatsApp Hareketli Resim (GİF) Dönemi

WhatsApp Hareketli Resim (GİF) Dönemi

10 Temmuz 2016
2 Tane Whatsapp Nasıl Kullanabilirim?

2 Tane Whatsapp Nasıl Kullanabilirim?

17 Kasım 2017
WhatsApp Mesaj Okuma Programları Var Mı?

WhatsApp Mesaj Okuma Programları Var Mı?

03 Temmuz 2016
Facebook Geçici Profil Resmi Nasıl Ayarlanır?

Facebook Geçici Profil Resmi Nasıl Ayarlanır?

19 Ekim 2017