WhatsApp Hesap Bilgilerimi Paylaş Nedir?

WhatsApp Hesap Bilgilerimi Paylaş Nedir?

2013 yılından beri hizmet vermekte olan WhatsApp uygulaması her ay geliştirilmiş olduğu altyapıyla birlikte yeni bir güncelleme ile birlikte herkesin kafasını karıştırmayı başarmış durumda. WhatsApp uygulamasına eklenmiş olan özelliklerden biride hesap bilgilerimi paylaş özelliğini size de pasif hale getirerek bilginize koruma altına alabilir ve ilerleyen günlerde aktif olacak WhatsApp reklamlarından bir nevi kurtulmuş olabileceksiniz.

WhatsApp uygulamasında bulunan ayarlar bölümündeki Gizlilik kısmında yer alan bilgilerimi paylaş seçeneği kapatmanız durumunda bilgilerinizi Facebook’ta veya diğer platformlarda paylaşmamış olacak ve WhatsApp güvenliğinizi tekrardan eski hale getirmiş olacaksınız. WhatsApp uygulamasında ilerleyen günlerde yayınlanması beklenen reklamlar ile birçok kişi artık WhatsApp’ta reklamı ile karşı karşıya gelecek ve WhatsApp artık reklamsız dünyasından çıkarak artık reklamı dünyaya geçiş yapmış olacak. yani ilerleyen günlerde Artık WhatsApp’ta reklam görmemiz mümkün olacak bu reklamlardan kurtulmanın bir diğer alternatif yolu ise şu an seçili olan tik işaretini kaldırmanız yeterli olacaktır.

WhatsApp Hesap Bilgilerimi Paylaş Ne İşe Yarar?

2013 yılından beri bizlere olarak hizmet vermekte olan WhatsApp uygulaması artık ek gelir elde edebilmek için reklam yayınlanmaya başlayacak. Reklam yayınlanması için ilk olarak sizlere doğru reklamları sunabilmesi adına sizlerin bilgilerini ihtiyaç duymakta olan WhatsApp sizlerin bilgiler iile birlikte reklamları en doğru seviyeye çıkartmayı hedeflemektedir. Eğer ki WhatsApp ile bilgilerinizi paylaşmak istemiyorsanız gizlilik kısmında yer alan bilgilerini paylaş işaretini kaldırmanız yeterli olacaktır.

Yorum Yap

Yorumlar
Twitter'da Kişi Engelleme Nasıl Yapılır?
Twitter'da Kişi Engelleme Nasıl Yapılır? 27 Aralık 2017
Facebook Messenger Bildirimleri Nasıl Kapatılır?
Facebook Messenger Bildirimleri Nasıl Kapatılır? 19 Kasım 2017
GBWhatsApp Nedir?
GBWhatsApp Nedir? 18 Ağustos 2016
Silinen WhatsApp Açılınca Mesajlar Gider Mi?
Silinen WhatsApp Açılınca Mesajlar Gider Mi? 13 Aralık 2016
WhatsApp’ta Kayıtlı Olup Olmadığını Anlamak
WhatsApp’ta Kayıtlı Olup Olmadığını Anlamak 29 Ekim 2017
Facebook Geçici Profil Resmi Nasıl Ayarlanır?
Facebook Geçici Profil Resmi Nasıl Ayarlanır? 19 Ekim 2017
Snapchat Nasıl Efekt Kullanılır?
Snapchat Nasıl Efekt Kullanılır? 11 Eylül 2016
WhatsApp'ta Link İle Grup İsteği Oluşturmak
WhatsApp'ta Link İle Grup İsteği Oluşturmak 28 Eylül 2016