Instagram Takip Etmeyenleri Bulan Uygulama

Instagram Takip Etmeyenleri Bulan Uygulama

Instagram uygulamasında sizi takip etmeyen kişileri bulan uygulamalar sayesinde takip ettiğiniz kişi sayısını düşürerek daha havalı gözükebilirsiniz. Instagram’da takip etmeyenleri bulabilmek için uzun zamandır faaliyet gösteren InstaFollow for Instagram uygulamasından yardım alarak sizleri takip etmeyenleri bulabilirsiniz. 2015 yılından itibaren aktif bir şekilde, sorunsuzca çalışmakta olan InstaFollow for Instagram uygulamasını Google Play üzerinden ücretsiz olarak indirebilirsiniz. Instagram’da takip etmeyenleri bulabilmek için birden fazla uygulama kullanmamaya özen gösterin, ayrıca her bulduğunuz uygulamayı telefonlarınıza indirip kurup kullanmak yerine herkes tarafından indirilen ve herkesin kullandığı popüler uygulamaları kurup onları kullanın.

InstaFollow for Instagram Nasıl Kullanılır?

Bu uygulamayı Google Play üzerinden bularak telefonlarınıza indiriniz ve daha sonrasında uygulamayı açıp aşağıdaki adımları takip ediniz.

  1. Uygulamayı açtıktan sonra karşınıza çıkan ekrana Instagram bilgilerinizi giriniz ve ardından Giriş yap seçeneğine dokunarak uygulamaya giriş yapın.

  2. Instagram’da takip etmeyenleri bulan uygulamalardan olan InstaFollow for Instagram uygulamanın sizlerin hesabına erişebilmesi için Authorize yazan seçeneğe dokunarak uygulamaya izin verin.

  3. Daha sonrasında uygulama üzerinde kendi profilinizi seçiniz, eğer ki kendi profilinizi kaldırmak istiyorsanız veya bir başka Instagram profilini uygulamaya eklemek istiyorsanız bu kısımdan bu işlemleri yapabilirsiniz.

  4. Karşınıza çıkan ekranda Non-Followers kısmına dokunarak sizleri takip etmeyen kişileri kolaylıkla bulabilirsiniz. Bu kişileri unflamak yani onları takip etmek istemiyorsanız takiplerini bırakabilmek için Non-Followers kısmında yer alan UNFOLLOW butonlarını kullanarak bu kişileri artık takip etmekten vazgeçebilirsiniz.

InstaFollow for Instagram Hakkında Bilmeniz Gerekenler

  • Uygulama piyasada yer alan en güvenilir takip bırakma uygulamalarından biridir, güvenilir ve işe yarar uygulama olduğundan dolayı toplamda 10 milyondan fazla indirilme sayısına mevcut.
  • Uygulamadaki reklamları görmek istemiyorsanız ve daha fazla bu uygulamaya ait özellikleri kullanmak istiyorsanız ücret karşılığında bu uygulamayı satın alabilirsiniz.
  • Uygulamada limitlendirilme mevcuttur, belli bir kitleyi unfladıktan (takibini bıraktıktan) sonra hata ile karşılaşacaksınızdır, bu hata 2 saat sonra belkide 4-5 saat sonra gidecektir.

Yorum Yap

Yorumlar
Instagram Taslak Bölümü Nerede?
Instagram Taslak Bölümü Nerede? 27 Mayıs 2024
Instagram Bağış Toplama (Donation) Özelliği Nasıl Kullanılır?
Instagram Bağış Toplama (Donation) Özelliği Nasıl Kullanılır? 30 Nisan 2020
Instagram Hesabımı Nasıl Güvene Alabilirim
Instagram Hesabımı Nasıl Güvene Alabilirim 14 Eylül 2016
Instagram'da Hikaye Nasıl Paylaşılır?
Instagram'da Hikaye Nasıl Paylaşılır? 11 Mayıs 2017
Instagram Sahte Hesap Nasıl Şikayet Edilir?
Instagram Sahte Hesap Nasıl Şikayet Edilir? 03 Eylül 2016
Instagram Arama Geçmişini Tamamen Silme
Instagram Arama Geçmişini Tamamen Silme 06 Temmuz 2016
Instagram Stories Nedir?
Instagram Stories Nedir? 06 Ağustos 2016
Instagram Güvenlik Kodu Nasıl Alınır?
Instagram Güvenlik Kodu Nasıl Alınır? 29 Ağustos 2016