Türk Telekom Bedava İnternet
Kampanyalar

Türk Telekom Bedava İnternet

Türk Telekom’un 2017 yılındaki yeni düzenlemeler sayesinde Türk Telekom bedava internet fırsatlarını beraberinde getirdi. Geçtiğimiz aylarda güçlerini birleştirmiş olan TTNET, Avea ve Türk Telekom operatörleri ile artık sizlerde bol bol bedava internet kazanabileceksiniz. Günümüz de yeme içme kadar gerekli olan ihtiyaçlarımızdan biri olan internet ile bir çok kişi ile iletişim halinde olabilmekteyiz ve bir çok işlemlerimizi de bilgisayardan yapmak yerine telefonunuzdan yapabilmekteyiz.

Telefonumuzdan işlemlerimizi yapabilmek için internet gerekli, internet için de bize uygun fiyat internet sunan operatör gerekli bunun için sizlere 2017 senesinde çok bedava internet kampanyası sunan Türk Telekom operatörüne ait paketlerden bahsetmek isterim. Sizlerde Türk Telekom operatörünü kullanıyorsanız ve hattınız 4.5G uyumlu ise şimdiden oldukça çok şanslı birisiniz. Türk Telekom fatura tarafından bedava internet kazanmak için hattınızın ve telefonunuzun 2017 yılında kullanılması için 4.5G uyumlu olması yeterli olacaktır.

Türk Telekom 4.5G gücünü test etmek için bir çok kişiye Türk Telekom bedava internet adı altında bir çok bedava kampanya sunmaktadır. Eğer ki sizlerin de telefonu 4.5G uyumluysa hiç düşünmeden Türk Telekom bedava internet paketlerini yapmaya başlayabilirsiniz. Turkcell, Vodafone gibi operatörleri geride bırakan Türk Telekom operatörüne ait olan bedava internet paketini yapabilmek için, 4.5G yazıp yazıp 5555e kısa mesaj göndermeniz durumunda gereken gereksinimleri sağladığınız takdirde deneme paketini kazanarak bedava internete erişim sağlayabilirsiniz. 30 gün boyunca doya doya kullanabileceğiniz olan bedava internet paketi eğer yetmiyor ise sıkı durun, bir diğer çok kullanılan paket ise yine 1 ay boyunca geçerli olan 10GB bedava internet paketi ile sizlere Türk Telekom sayesinde doya doya internete girip bedava internet kullanabileceksiniz. Türk Telekom’dan bedava internet kazanmak istiyorsanız hemen GIGA yazıp 5555e ücretsiz olarak mesaj göndermeniz durumunda Türk Telekom tarafından toplamda 10GB bedava internet paketi kazanacaksınız lakin bu sunulan paketleri yapabilmek için hattınızın ve telefonunuzun 4.5G uyumlu olması gerekir.

Türk Telekom 10 Kasım Bedava İnternet

10 Kasım Atatürk’ü Anma Günü’ne özel kampanyalardan biri olan Türk Telekom 10 Kasım bedava internet kampanyasıyla sizlerde bedava internetin Türk Telekom ile çıkarın. Türk Telekom 10 Kasım tarihinde geçerli olan bütün bedava internet kampanyalarını sizler için ücretsiz olarak sunuyoruz. Türk Telekom operatöründe 10 Kasım tarihine özel kampanyalardan olan E-fatura’ya geçiş yapan bütün aboneler Türk Telekom bedava internet kampanyasından ücretsiz olarak faydalanabilmektedir. Yeni kampanyalara ilerleyen zamanlarda yer vereceğim.

Türk Telekom Bedava İnternet Nasıl Yapılır?

2017 yılında Türk Telekom’dan bedava internet kampanyaları bütün hızıyla devam etmektedir, sizlerde Türk Telekom bedava internet kazanmak istiyorsanız hemen Selfy servisine katılın ve her akşam 21:00’den sonra sabah 09:00’a kadar ücretsiz olarak bütün sosyal ağları dilediğiniz kadar dolaşın. Selfy servisine katıldıktan sonra yapmanız gereken işlem; gece yazıp 4545’e ücretsiz mesaj göndermek yeterli olacaktır. Böylelikle sizlerde Selfy sayesinde bedava internete erişim sağlayabileceksiniz.

Türk Telekom operatörü yeni gelenler için birden fazla birbirinden harikalar kampanyalar düzenlemektedir, 2017 yılında Yaz Kampanyası adı altında düzenlemiş olduğu 8GB internet ve geceleri geçerli olan +3 GB internet kampanyasıyla birçok mobil kullanıcısının dikkatini çekmiş durumda. 2017 Yılında sizlerde dilediğiniz gibi telefondan internete girmek istiyorsanız ilk seçiminiz tabi ki Türk Telekom operatörü olun, Türk Telekom operatörü 2017 yılında bedava internet kazanmak ve bedava fazla internete girmek isteyenlerin en ideal operatörü olmaya hazırlanıyor.

Yeni gelenler için geçerli olan 8GB internet paketi, 1000 dakika konuşma ve 1000 adet SMS hakkı ile sizlerde dilediğiniz kadar konuşun dilediğiniz kadar internete girin. 24 ay boyunca Türk Telekom’da kalma sözü veren herkes için Türk Telekom operatörü fatura konusunda bir de ufak bir indirim yapmaktadır. Her neyse bugün ise sizlere 2017 yılında geçerli olmakta olan Türk Telekom bedava internet paketlerinden söz etmek isterim.

Türk Telekom Bedava İnternet Paketleri Nelerdir?

Türk Telekom’da bedava internet kazanmak için hattınızın mutlaka 4.5G uyumlu olması gerekmektedir, 2017 yılında Türk Telekom operatörü yeni 4.5G kullanıcıları için daha fazla alternatif seçenekler sağlamaktadır. Hattınız eğer ki 4.5G uyumlu ise o halde yaşadınız ve toplamda 10GB bedava internet ve haftanın 2 günü bedava olarak internete girme hakkına sahipsiniz. Türk Telekom operatörü 2017 yılında kendi abonelerine haftanın 2 günü boyunca bedava internet hizmeti sunmaktadır, haftanın 2 günü boyunca sizlerde bedava internete girmek istiyorsanız hemen hattınızı 4.5G uyumlu yapın ve aşağıdaki geçerli olan ve süresi dolmayan kodları deneyerek Türk Telekom’dan bedava internet kazanın.

  • 3G SIM yazıp 5555’e gönderin ve hattınıza 2GB ile 10GB arasında değişen hediye internet kampanyasından ücretsiz yararlanın.
    • Bu kampanyadan sadece hattı 4.5G uyumlu olan aboneler faydalanabilir.
    • Hattınız eğer ki 4.5G uyumlu değil ise hattınızı ücretsiz olarak Türk Telekom bayilerinden değiştirebilirsiniz.
  • 07.2016 tarihine kadar geçerli olan ARTI 2GB kampanyasından yararlanabilirsiniz. Hattınıza ek olarak tanımlanacak olan 2GB kampanyasından yararlanmak için ARTI 2GB yazıp 5555‘e göndermeniz yeterli.
  • Hattınız 4.5G uyumlu ise 4.5G SIM yazıp ve ardından 5555’e gönderin.
  • Bedava internet kampanyası ise GIGA yazıp 5555’e mesaj gönderip katılma isteğinde bulunabilirler.
Yusuf Kalafat
Yusuf Kalafat

*sanki, benim için özel yaratmış.

Diğer paylaşımlar