Turkcell Bedava İnternet
Kampanyalar

Turkcell Bedava İnternet

Turkcell’in yeni düzenlediği Turkcell bedava internet paketleri nelerdir? 2017 yılında büyük bir hızla gelişmekte olan Turkcell operatörünün kendi abonelerine göstermiş olduğu büyük ilgilerden biri olan bedava internet hizmetidir. Sizlerde Turkcell’den bedava internet kazanmak istiyorsanız o halde hemen Turkcell operatörünün sunduğu aşağıdaki kampanyalara göz atarak bu kampanyalardan bedava internet kazanabilirsiniz.

Turkcell Bedava İnternet Veren Uygulamalar

 • Otomatik Ödeme Talimatı Ücretsiz 2 GB İnternet Kampanyası
  • 31 Aralık 2017 tarihine kadar geçerli olan Turkcell otomatik ödeme talimatı veren her faturalı Turkcell abonesi toplamda bir ay boyunca kullanabilecekleri 2GB bedava internet paketi kazanıyor. Bireysel faturalı hattı olan her abonenin rahatlıkla faydalanacağı kampanyadan sizlerde faydalanmak istiyorsanız ve hattınız faturalı ise tek yapmanız gereken işlem; sadece otomatik ödeme talimatı vermeniz yeterli olacaktır. Otomatik ödeme talimatı verdikten sonra fatura ödemesinin talimattan yapılması durumunda hattınıza otomatik olarak ücretsiz 2GB hediye internet paketi tanımlanacaktır.
 • Salla Kazan Kampanyası
  • Bedava dakika, bedava sms ve bedava internetin en temelini oluşturan Turkcell Salla Kazan kampanyası ile sizlerde bedava internetin tadını çıkarabilirsiniz. Turkcell bedava internet kazanmak için yapmanız gereken işlem sallamak, evet doğru anladınız. Telefonlarınıza indireceğiniz Turkcell Hesabım uygulamasına giriş yaparak sallamanız durumunda Turkcell’den bedava internet kazanabilirsiniz. 2017 yılının Ocak ayına kadar geçerliliği devam eden ve her pazartesi yeni bir paket veren Turkcell minimum 1GB ile 10GB arasında değişen bedava internet paketlerini kendi abonelerine sunuyor. Bunun için Sadece Turkcell hesabım uygulamasını indirip bu uygulamaya giriş yapmanız yeterlidir.
 • Turkcell 1GB Bedava İnternet
  • Daha önceden alışılmış olan paketlerden olan 1GB bedava internet kampanyasından sizlerde faydalanmak istiyorsanız ETK İZİN yazıp 2200’a kısa mesaj göndererek sizlerde bu kampanyadan faydalanabilirsiniz. Toplamda 1GB kadar bedava internet veren bu kampanya sonucunda Turkcell’in yeniliklerinden hem haberdar oluyorsunuz hem de bedava internet kazanıyorsunuz. 15 Ocak 2017 tarihine kadar geçerli olan ETK İZİN kampanyasıyla sizlerde 1GB bedava internet kazanmaya hazır olun. Sizlerde daha fazla Turkcell bedava internet kazanmak istiyorsanız alt kısımda paylaşılan sahur paketi kampanyasına göz atabilirsiniz.
 • Turkcell GNC Bedava İnternet
  • Turkcell GNC aboneleri sürekli olarak kazanmaya devam ediyor, sizlerin de kullanmış olduğu hat Turkcell ise ve Turkcell GNC aboneliğiniz varsa sizlerde hemen 30 Eylül 2017 tarihine kadar geçerli olan kampanyalardan biri olan Turkcell GNC uygulamasını telefonlarınıza indirerek toplamda 1 haftalık 1GB hediye internet paketini hattınıza tanımlayıp Turkcell bedava internet kampanyasından hemen faydalanmaya başlayabilirsiniz. Bunun için sizlerde Turkcell GNC abonesi olduktan sonra Google Play’den ya da App Store üzerinden telefonunuzun modeline göre uygun uygulama mağazasına giderek telefonlarınıza indireceğiniz Turkcell GNC uygulamasına giriş yaptıktan sonra bedava internet paketi hattınıza otomatik olarak tanımlanacaktır.

2017 yılında sürekli olarak kullanabileceğiniz kampanyalardan biri de Turkcell bedava internet kampanyasıdır. Her gün yeni bir kampanya ile bizleri sevindiren Turkcell operatöründe daha önceden yapmadığınız bütün paketleri deneyerek Turkcell operatöründen çeşitli bedava internet paketleri kazanabilirsiniz. Şimdi bu paketlere sıralya hep birlikte bakalım.

Turkcell Bedava İnternet Paketleri 2017

04 Mayıs 2017 tarihlerinde istenmeyen sebeplerden dolayı Turkcell’de şebeke sorunu yaşanmıştır. Bundan dolayı Turkcell tamamen özür amaçlı herkese 1GB bedava internet kampanyası sundu. 05 Mayıs tarihlerinde otomatik olarak herkese dağıtılmakta olan bedava internet sayesinde sizlerde bu kampanyadan herhangi bir şey yapmadan herhangi bir yere SMS atmadan otomatik olarak katılmış sayılacaksınız.

 • Hattınıza otomatik olarak tanımlanmış olan bedava internet paketi sadece 1 hafta boyunca geçerlidir.
 • Paketin toplam kullanım limiti 1GB ile sınırlıdır, 1GB paketiniz bittikten sonra varsa mevcut bir paketiniz internet kullanımınız onun üzerinden giderilecektir.

Turkcell Bedava İnternet Nasıl Yapılır?

Turkcell bedava internet kazanmak için sizlerde aşağıdaki adımları tek tek uygulayıp yeni bedava internet paketlerinden çok rahat olarak faydalanabilirsiniz.

 • Bip Messenger uygulamasını telefonunuza indirip bu uygulamaya kayıt olmanız durumunda 1GB bedava internet paketini sizlere gelecek olan SMS bilgilendirme mesajı sonucunda kullanmaya başlayabilirsiniz. Turkcell Bip Messenger bedava internet kampanyası şuan için en çok kullanılan kampanyadır bu kampanya günümüzde devam eden ve herkesin severek kullandığı kampanyadır lakin bu kampanyadan her Turkcell abonesi sadece 1 kereliğine mahsus olmak suretiyle kullanabilmektedir.
 • Bip Messenger uygulamasından tekrardan bedava internet kazanmak istiyorsanız hattınızın 4.5G uyumlu olması gerekmektedir, Turkcell operatörü hattı 4.5G uyumlu olan abonelerine tekrardan Bip Messenger uygulaması üzerinde kullanabilmesi adına 1GB’a kadar bedava internet paketi sunmaktadır.
 • Hızlı giriş özelliğini kullanan her Turkcell abonesi günlük 500MB bedava internet kazanabilmektedir. Sizlerde Turkcell’in bu yeni getirmiş olduğu sistemlerden olan Hızlı Giriş seçeneğini kullanarak 1 gün boyunca kullanabileceğiniz 500MB bedava interneti kullanmaya başlayabilirsiniz.
 • Turkcell Hesabım uygulamasını daha önceden hiç indirmediyseniz bu uygulamayı mobil cihazlarınıza indirip hemen 1GB bedava internet paketini kazanmaya başlayabilirsiniz. Böylelikle sizlerde hem Turkcell Hesabım uygulamasıyla hat işlemlerinizi takip edebilir hem de bedava internet kullanmaya devam edebilirsiniz.

Turkcell Sahur Paketi Nasıl Yapılır?

Her Ramazan ayında olduğu gibi bu yıl gerçekleşen Ramazan ayında Turkcell operatörü yeni bir kampanya düzenledi. Eskisine nazaran bu sefer farklı bir sistem kullanmakta olan Turkcell operatöründe sizlerde Turkcell sahur paketi yapmak istiyorsanız hemen Bip Messenger uygulamasını telefonunuza indirip Bip Messenger uygulamasından tanıdıklarınıza mesaj göndermeniz durumunda Turkcell sahur paketini sizlerde yapabilirsiniz.

15 kişiye Bip Messenger üzerinden mesaj göndererek 1GB internet paketini 1 hafta boyunca kullanabilirsiniz. Bunun haricinde ise 50 kişiye Bip Messenger üzerinden gönderirseniz toplamda 16GB’a kadar Turkcell sahur paketi kampanyasına dahil olabilirsiniz. Diğer bedava internet paketlerinden olan Vodafone bedava internet başlıklı yazımıza göz atabilirsiniz.

Yusuf Kalafat
Yusuf Kalafat

*sanki, benim için özel yaratmış.

Diğer paylaşımlar