Turkcell Bedava İnternet

Turkcell Bedava İnternet

2020 Yılında Turkcell bedava internet paketi yapmanın alternatif birçok yolu bulunmaktadır. Turkcell hediye internet paketlerini sizlerde kullanarak günümüzde en çok ihtiyaç duymuş olduğumuz internet paketlerini bu şekilde giderebilirsiniz. Peki, Turkcell bedava internet paketi nasıl yapılır? Hediye internet paketlerinden faydalanabilmek adına ilk etapta Turkcell tarafından sunulan kampanyaları yapmanız gerekmektedir. Bu kampanyaların çoğu 31 Aralık 2020 tarihine geçerli olup, daha önceden yapmadığınız kampanyalar ise bu paketlerden ücretsiz olarak faydalanarak bedava internet paketini kullanmaya başlayabilirsiniz. Sizlere sırayla kampanyaları nasıl yapacağınızı açıklayacağım.

Turkcell Yaani ile Bedava İnternet Kampanyası

Turcell’in resmi arama motoru ve Türkiye’nin ise gururu olan Yaani arama motoru sayesinde sizlerde ücretsiz olarak hediye internet paketinizi kullanmaya başlayabilirsiniz. Turkcell Yaani bedava internet kampanyasından faydalanabilmek için bu kampanyayı daha önceden hiç kullanmamış olmanız gerekiyor ve 31 Aralık 2020 tarihinden önce yapmanız gerekiyor. Google Play veya App Store gibi uygulama mağazalarından telefonuna Yaani Arama Motorunu indirmeniz durumunda Turkcell hattınıza ücretsiz olarak 1GB hediye internet paketi tanımlanacaktır.

Turkcell Hesabım Uygulaması ile Hediye İnternet Paketleri

Hediye internet paketlerinin yanı sıra bedava konuşma, bedava mesajlaşma paketleri de sunmakta olan Turkcell Hesabım uygulamasını sizlerde kullanarak her hafta çeşitli hediyeleri kazanabilirsiniz. Yine uygulama indirerek kazanabileceğiniz hediye internet paketlerinden olan Turkcell bedava internet için Turkcell Hesabım uygulamasını indirmeniz yeterlidir. Turkcell Hesabım uygulamasını indirip uygulamaya giriş yaparak Salla Kazan kampanyasını deneyerek bedava internet paketlerinizi kullanmaya başlayabilirsiniz.

Monogami ile Turkcell Bedava İnternet Paketi Kampanyası

Turkcell operatörünün en yeni bedava internet paketlerine yer veren ve toplamda 13 farklı editörleriyle birlikte bizlere ücretsiz hizmet sunmakta olan Monogami ile tanışın. Geçtiğimiz günlerde fark etmiş olduğum internet sitelerinden biri olan Monogami diğer internet sitelerine nazaran reklamsız hizmet vermektedir. Sizlere en yeni bedava internet kampanyalarını analiz ederek sunmakta ve böylelikle yeni kampanyalara en çabuk sizlerin ulaşmasını hedeflemektedir. Monogami, Turkcell bedava internet kampanyalarını sizler için ücretsiz olarak sunmaktadır. Detaylara https://monogami.com/turkcell-bedava-internet-2020/ adresine giderek ulaşabilir ve sizlerde bedava internet paketlerine erişebilirsiniz.

31 Mart Tarihine Kadar Geçerli 1GB Bedava İnternet Paketi

31 Mart tarihine kadar geçerli olan Turkcell bedava internet paketi için sizlerde tek yapmanız gereken Paycell hesabına sahip olmanız yeterli olacaktır. Ya da Turkcell mağazalarına giderek ilk fatura ödemelerinizde Turkcell tarafından 2GB Hediye internet paketi vermektedir. Bunun için ilk önce yapmanız gereken 5955’e PAYCELL FATURA yazıp göndermeniz durumunda ardından fatura ödeme işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz. Ödemiş olduğunuz fatura sonrasında hattınıza bedava internet paketi tanımlanacaktır.

Turkcell Bedava İnternet Kazanmanın Yolları

Turkcell’den bedava internet kazanmanın bir diğer yolu ise Gollercepte Uygulamasını indirerek bu uygulamaya Facebook hesabınızla giriş yaparak ve ardından Turkcell Numarasını uygulamaya kayıt edip bedava internet kazanabilirsiniz. Bu uygulamayı indirdikten sonra ve kayıt olduktan sonra hattınıza 500MB hediye internet paketi tanımlanacaktır.

Yorum Yap

Yorumlar