Vodafone Sahur Paketi
Kampanyalar

Vodafone Sahur Paketi

Günümüzün iletişim konusunda lider konuma sahip olan Vodafone operatöründe 2017 yılında geçerli olan sahur paketlerini sizlerde yaparak çok uygun fiyattan internete girebilirsiniz. Diğer operatörlere göre Vodafone sahur paketi kampanyası biraz farklıdır, farkı ise 1TL kadar bir ücretinin olmasıdır. Günümüzde mevcut olan sahur paketlerine nazaran daha farklı bir yaklaşımda olan Vodafone’da sizlerde sahur paketini yapmak istiyorsanız 1TL kadar bir ödeme yaparak akşam 18:00 ile sabah 06:00’a kadar kullanabileceğiniz 1GB sahur paketi kampanyasından faydalanabilirsiniz. Vodafone operatöründe Ramazan boyunca kullanabileceğiniz bu kampanya sayesinde sizlerde 1 TL karşılığında bu kampanyadan faydalanabilirsiniz. Peki, Vodafone sahur paketi nasıl yapılır? Vodafone tarafından düzenlenmekte olan bu sahur paketi kampanyasına katılmak için mobil cihazlarınıza indireceğiniz Vodafone Yanımda uygulamasıyla birlikte vodafone sahur paketini başarılı bir şekilde yapabilirsiniz.

Vodafone sahur paketi nasıl yapılır?

Vodafone operatöründe sahur paketini yapabilmek için, telefonunuza Vodafone yanımda uygulamasını indirip giriş yapın. Ardından Menü tuşuna dokunarak buradan Bana Ne Var kısmında mevcut olan Ramazana Özel Kampanya seçeneğini işaretleyerek mevcut sahur paketini satın alabilirsiniz.

Alacağınız paketi sadece 18:00 ile 06:00 arasında kullanabilirsiniz. Hattınıza 1GB internet paketi tanımlanmaktadır, tanımlanacak olan internet paketini sadece 1 günlük geçerli olmak suretiyle kampanya saatlerinde kullanabilirsiniz.

Yusuf Kalafat
Yusuf Kalafat

*sanki, benim için özel yaratmış.

Diğer paylaşımlar